HLEDÁME DOBROVOLNÍKY!!! Momentálně pro Karvinou, Bruntál, Český Těšín a Vítkov. Ozvěte se

  • 11. listopadu 2020,
  • 9:00,
  • PR

V době korona krize se řada sociálních i zdravotnických zařízení v kraji potýká s nedostatkem personálu. Proto Moravskoslezský kraj ve spolupráci s humanitární organizací ADRA vyhledává, školí a vysílá do organizací ochotné dobrovolníky. Součástí společného úsilí je kampaň na podporu dobrovolnictví #BoSmePartyja, jež má oslovit lidi, aby v těchto náročných dnech zvážili možnost stát se dobrovolníkem.

Momentálně přednostně hledáme dobrovolníky do těchto konkrétních zařízení:

  • VÍTKOV - Ve Vítkově chybí šest dobrovolníků v Domově Vítkov, kteří by aktivizovali klienty a pomáhali jim vyplnit volný čas. Pro Léčebnu dlouhodobě nemocných Vítkov-Nemocnice AGEL hledáme tři dobrovolníky, kteří budou kromě aktivizace klientů pomáhat i při jiných činnostech jako je příprava jídla, či dezinfekce povrchů.
  • BRUNTÁL - Hledáme tři dobrovolníky do Centra sociálních služeb pro seniory Pohoda, kteří by personálu pomáhali s péčí o klienty. Jednalo by se zejména o pomoc při podávání jídla a nápojů, lehkou rehabilitaci s klienty či dezinfekci povrchů.
  • ČESKÝ TĚŠÍN - v Nemocnici Český Těšín a.s., člen skupiny AGEL potřebují do provozu na různá oddělení dobrovolníky se zdravotním vzděláním, možno domluvit i práci na DPP.
  • KARVINÁ - v Domově Alzheimer Darkov potřebují čtyři dobrovolníky pro aktivizační činnosti a jednoho dobrovolníka do prádelny.

V případě, že se chcete zapojit do pomoci lidem v těchto konkrétních zařízeních nebo i jinde v kraji, zašlete, prosím, e-mail na spolu2@msk.cz.David Ševčík - Kantýna Ferona
Ostrava
od 100 Kč/hod.

Detail

Alzheimercentrum Ostrava z.ú.,
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků