Startuje akce Šance pro Terezku. Dvouleté Terezce zajistí rehabilitace. Pomůže i Vaše stokoruna :-)

  • 27. dubna 2021,
  • 19:08,
  • PR

Spolek přátel kultury a umění Opava, jehož předsedou je technik Daniel Michalík z Úpravny vody Podhradí společnost SmVaK Ostrava, každoročně pořádá charitativní kulturní a společenská akce, přičemž výtěžek z nich bývá věnován těm, kteří to potřebují. Nejčastěji se jedná o děti s vrozených onemocněním a nejrůznějšími typy handicapů. Společnost SmVaK Ostrava bývá pravidelným partnerem a podporovatelem těchto akcí, stejně jako její zaměstnanci jejich návštěvníky.

Pandemická situace v posledním roce konání podobně zaměřených akcí neumožňuje. Dan Michalík a jeho kolegové ze spolku se rozhodli nezahálet a vydat se jinou cestou, aby dokázali naplnit cíl, pro který byl spolek založen. Odstartovali online akci Šance pro Terezku. Ten si klade za cíl pomoci dvouleté holčičce trpící vrozeným genetickým onemocněním, poruchou hybnosti a poruchou psychomotorického vývoje.

Na potřebnou rehabilitaci a další náklady související se snahami o zlepšení jejího zdravotního stavu je možné přispět jakoukoliv částkou na transparentní účet 2601936591/2010.

Video s příběhem Terezky a její rodiny si můžete přehrát zde.-RHINO GROUP
Ostrava
od 16 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Luboš Vilášek provozovna Vlčnov
Starý Jičín
od 16 100 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

PPBAU Construction s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků