Speciální bonusový příspěvek RBP na očkování proti klíšťové encefalitidě platí do konce týdne

  • 28. dubna 2021,
  • 8:47,
  • PR

Již jen 7 dnů zbývá pojištěncům RBP k tomu, aby se nechali očkovat proti klíšťové encefalitidě a využili speciálního bonusu pojišťovny až do výše 2000 korun, a to nad stanovený roční limit. „Klíšťová encefalitida je závažné onemocnění s potenciálními dlouhodobými následky. Všem našim klientům doporučujeme, aby prevenci klíšťového zánětu mozku nepodceňovali a nechali se u svých praktických lékařů proti klíšťové encefalitidě naočkovat,“ říká ředitelka RBP pro zdravotnictví Eva Misiačková.

Podpora očkování proti klíšťové encefalitidě patří k nejdéle trvajícím preventivním programům, které pojišťovna svým pojištěncům nabízí. Časově limitovaný bonusový příspěvek je určen všem klientům RBP, kteří si nechali či nechají aplikovat vakcínu v období od 2.2. do 30.4.2021. „Očkování proti klíšťové encefalitidě je důležité hned na začátku sezóny, která pro klíšťata začíná obvykle již od poloviny března. Právě proto jsme bonusový příspěvek až do výše 2000 korun, o který už nad rámec svého ročního limitu požádalo 1868 našich klientů, směřovali na období kolem dubna letošního roku,“ uvádí Eva Misiačková.

Doklad o aplikaci vakcíny je nezbytné zdravotní pojišťovně RBP předložit do 30. dubna 2021. K odeslání dokladů je možné využít především inovovanou verzi elektronické aplikace my213, datovou schránku, poštu, případně osobní návštěvu na pobočce.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

O společnosti

RBP, zdravotní pojišťovna je největší regionální zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v České republice. Registruje přes 430 tisíc pojištěnců, kteří mají k dispozici 41 poboček a spolupracuje s bezmála 14 tisíci smluvních lékařů. Svým klientům v rámci preventivních a bonusových programů poskytuje řadu příspěvků a celoročně pro ně pořádá i celou řadu zdravotně osvětových a prezentačních akcí. RBP je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR. Angažuje se v rámci rozvoje inovativních lékařských postupů a projektů, podporuje prevenci a zdravý životní styl obyvatelstva a aktivně spolupracuje na řešení systémových otázek a principů českého zdravotnictví.

Více informací o službách, programech a aktivitách RBP naleznete na www.rbp213.cz.Pracanti s.r.o., Ostrava - Hrabová
Ostrava
od 16 000 do 20 500 Kč/měsíc

Detail

1ASTRAFOOD s.r.o.
Ostrava
od 15 500 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků