Zautomatizujte svoji domácnost: Pořiďte si chytré spotřebiče

  • 3. května 2021,
  • 15:21,
  • PR

Domácí a kuchyňské spotřebiče jsou skvělými pomocníky v domácnosti. Usnadní vám život a ušetřený čas můžete věnovat rodině. Které spotřebiče by vám neměli v domácnosti chybět a jaké jsou jejich výhody?

Všestranný kuchyňský robot

Kuchyňských spotřebičů existuje nepřeberné množství. Mezi kuchyňské stálice patří lednice, myčka nádobí, trouba, mikrovlnná trouba a varná deska či sporák. Jenže aby vaření šlo pěkně od ruky, nelze vynechat ani další šikovné kulinářské pomůcky. Co když ale máte menší kuchyň a úložných prostor se vám nedostává? Vsaďte na kuchyňského robota. Šetří prostor a zároveň i váš čas. Navíc vám díky všestrannému využití dokáže uhníst chutné těsto na chleba nebo třeba namlít maso na domácí hamburgery. Při výběru kuchyňského robota se rozhodně vyplatí důslednost. Před nákupem si definujte, jaké funkce od svého vysněného spotřebiče očekáváte. Zjistěte si také, jaké nástavce jsou součástí balení a co bude naopak potřeba ještě dokoupit.

TIP: Při výběru spotřebičů se orientujte i podle jejich energetické kategorie. Uspořit můžete i přechodem k výhodnějšímu dodavateli energií, šetřete svou peněženku a porovnejte si ceny elektřiny na stránkách Srovnejto.cz.

Robotický vysavač

Představte si, že každý den po příchodu z práce máte čistou podlahu i koberce, a to bez jakékoliv námahy. Pořiďte si robotický vysavač a nechte ho, ať pracuje za vás. Robotický vysavač má hned několik výhod. Je to vysoce výkonný spotřebič, který sice nedokáže stoprocentně nahradit klasický vysavač, ale na druhou stranu za vás uklidí, když budete zrovna v práci nebo na procházce. Samostatnost je tedy jeho největší výhodou a ocení jej zejména majitelé domácích mazlíčků. Jednotlivé modely vysavačů se pak liší svým designem i funkcemi, ale základní vlastnosti jsou vesměs u všech stejné. Nevýhodou je pak malá kapacita sběrných nádob, která se většinou pohybuje kolem 500 ml.

Sušička

Kam s mokrým prádlem? To je otázka, kterou si klade nejedna hospodyňka. V letních měsících si ještě dokážete poradit, ale co dělat v zimě? Sušička – na rozdíl od klasického sušáku na prádlo – zabere necelý metr čtvereční a vaše uznání si vyslouží nejen v zimním období, ušetří vám totiž čas a práci. Obzvlášť ji ocení alergici, jelikož některé ze sušiček disponují antialergickými programy, které odstraní 99,9 % alergenů, jako jsou například roztoči, plísně a další cizorodé látky.-T RAIL a.s.
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Mallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků