Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Úpravy a vylepšení dopravní situace ve městě

  • Bruntál,

Dopravní situace na území města Bruntálu není zrovna ideální. Radnici tato skutečnost není lhostejná a důkladně se jí proto zabývala.

Úpravy a vylepšení dopravní situace ve městě

Dopravní situace na území města Bruntálu není zrovna ideální. Radnici tato skutečnost není lhostejná a důkladně se jí proto zabývala.

Město Bruntál připravuje pro následující období několik změn, které by měly přispět k bezpečnosti a také ke zlepšení plynulosti v některých úsecích.

Jiří Ondrášek, mluvčí MěÚ Bruntál: „Konkrétně jde o vybudování nového chodníku od přejezdu až po areál společnosti Alfun, dále půjde o výstavbu nových parkovišť u Společenského domu na místě stávající autobusové zastávky.“

Potřeba nových parkovacích míst vyvstala po otevření pekárny na místě bývalého bufetu. Kupující ani dodavatelé zde nemají kde zaparkovat.

Jiří Ondrášek, mluvčí MěÚ Bruntál: „Další úpravou, kterou plánujeme je realizace nového přechodu pro chodce v dolní části ulice Pod lipami, kudy chodí lidé například lidé ze sídliště Dolní do nového obchodního centra.“

Motoristé si mimo jiné často ztěžují na křižovatku u gymnázia. I tady by mělo dojít ke zlepšení.

Jiří Ondrášek, mluvčí MěÚ Bruntál: „Počítáme také s tím, že ještě v letošním roce nainstalujeme tzv. virtuální detekci na křižovatku u gymnázia. Tato úprava by měla přispět k optimalizaci provozu a ke zlepšení jeho plynulosti v tomto místě.“

Plánované úpravy budou financovány především z městského rozpočtu. Pro letošní rok město vyčlenilo prostředky na projektovou přípravu a také na část některých navrhovaných opatření.
Active Colour s.r.o. - pracoviště
Bruntál
od 3 650 do 3 650 Kč/měsíc

Detail

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - pracoviště Bruntál, Krnov
Krnov
od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Břidličná
Břidličná
od 16 100 do 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků