Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lístky na Krnovské hudební slavnosti jdou na dračku

  • Krnov,

Krnovské hudební slavnosti pomalu klepou na dveře. Uskuteční se od 6.do 9.září hned na několika místech ve městě. A přestože byl prodej lístků spuštěn teprve 1.srpna, rychle ubývají.

Jan Krkoška (ANO), místostarosta Krnova

Já bych za vedení města Krnova chtěl všechny občany pozvat na hudební krnovské slavnosti, které se budou odehrávat zde v zahradě Střediska volného času. Myslím si, že v tomto roce máme velmi pestrý a bohatý program.

Jako novinku můžou se občané a návštěvníci tohoto krásného parku těšit třeba na místní krnovské klobouky, které budou k dispozici, když bude svítit sluníčko. nebo samozřejmě jako novinku máme vratné kelímky na pivo nebo nealko nápoje jako takové, aby jsme zachovali právě ten park v čistotě.

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov

Hlavními lákadly je Mike Spirit, Mňága a Žďorp, Marek Ztracený, Xindl X, Hradišťan a závěr festivalu bude patřit Ondřeji Brzobohatému, který vystoupí s Janáčkovou filharmonií Ostrava v městském divadle Krnov.

Novinkou letos bude chill-outová zóna a vedle ní stylová čajovna, která se objeví v prostoru za mnou.

Petra Manczalová, ředitelka MIKS Krnov

máme krásně travnatou plochu a lidé si chtějí taky posedět, pobavit se, užít si tu pohodu festivalu, takže budou snad mít dostatek i prostoru odpočívat a vychutnávat si tu atmosféru. Jako doprovodný program máme určitě tady hodně stánkařů, různorodou nabídku tekutin a pokrmů a letos jsme se rozhodli dispozičně pozměnit zahradu.

Čtyřdenní slavnosti zahájí koncert Radky Fišerové v koncertní síni svatého ducha, která tady vystoupí s českými a francouzskými šansony.

Co se týče zahajovacího koncertu, tak ten bude začínat v 7 hodin, Ještě je pár volných lístků. Co se týče festivalové části v zahradě, tak v pátek začínáme ve 4 hodiny a v sobotu ve 2 a závěrečný koncert začíná v 7 hodin v divadle a zde je ještě dostatek volných lístků, ale určitě ať návštěvníci neváhají a pořídí si je co nejdříve, protože je o ně opravdu velký zájem.

Krnovské hudební slavnosti jsou velmi oblíbené. Každoročně je navštíví kolem 8 tisíc lidí.

Nahlásit chybu
ALGON, a.s. - pracoviště
Staré Město
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

LEFOX, s.r.o. - pracoviště Krnov
Krnov
od 9 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

LEFOX, s.r.o. - pracoviště Rýmařov
Rýmařov
od 9 000 do 14 000 Kč/měsíc

Detail