Otevření sezóny v Beskydském rehabilitačním centru

  • 14:50,
  • Čeladná,

K dobrým zvykům v lázních a také v rehabilitačních centrech patří zahájit hlavní sezonu malou slavností, a ta se odehrála také v Beskydském rehabilitačním centru v Čeladné. Současně byla oslavou toho, že tradice lázeňství tu může úspěšně pokračovat.

“My připomínáme jednak to, že žijeme, to není tak samozřejmé, a patří tato akce určitě i našim pacientům a zaměstnancům. My jsme letos v dubnu obhájili, nebo znovu jsme dokázali udělat akreditaci, takže tím bych chtěl i našim zaměstnancům, mým kolegům a kolegyním moc poděkovat,” uvedl Milan Bajgar, ředitel Beskydského rehabilitačního centra.   

Rehabilitační centrum je také významným partnerem pro samotnou obec Čeladná, nejen jako výrazný zaměstnavatel, ale právě i jako pořadatel kulturních a společenských událostí. 

“Beskydské rehabilitační centrum pořádá spoustu akcí v průběhu roku a tato je určitým vrcholem. Je to tu dnes pro všechny věkové kategorie a myslím si, že k jaru a k začátku léta také patří více kulturních akcí,” podotkla Martina O’Reilly, předsedkyně kulturní komise Čeladné. 

Návštěvníci této slavnosti se mohli těšit na koncert skupiny ABBA CZ revival a také na kapelu, která vzdala hold Waldemaru Matuškovi. Nicméně nechyběla ani vzpomínka na jednoho regionálního rodáka - světově proslulého sochaře. 

“My jsme využili i toho, že velký rodák z Frenštátu pod Radhoštěm Albín Polášek má 140. výročí narození, takže jsme ho tu dnes pozvali,” pousmál se ředitel rehabilitačního centra. 

Umělec symbolicky dorazil v rámci komponovaného pořadu Na slovíčko s Albínem Poláškem. Program akce byl pro všechny věkové kategorie, a tak v lázeňském areálu nechyběla ani herní zóna pro děti s malováním na obličej. 
SOUZNĚNÍ - Festival adventních zvyků, koled a řemesel

Dnes 18:00 - 15.12. 20:00
Frýdek-Místek, FM, Kunčice p. O, Ostrava, Kozlovice, Frenštát p. R.

JEWA, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 500 Kč do 20 000 Kč

Detail

LAKUM - KTL, a.s.
Frýdek-Místek
od 15 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků