Otevření sezóny v Beskydském rehabilitačním centru

  • 14:50,
  • Čeladná ,

K dobrým zvykům v lázních a také v rehabilitačních centrech patří zahájit hlavní sezonu malou slavností, a ta se odehrála také v Beskydském rehabilitačním centru v Čeladné. Současně byla oslavou toho, že tradice lázeňství tu může úspěšně pokračovat.

“My připomínáme jednak to, že žijeme, to není tak samozřejmé, a patří tato akce určitě i našim pacientům a zaměstnancům. My jsme letos v dubnu obhájili, nebo znovu jsme dokázali udělat akreditaci, takže tím bych chtěl i našim zaměstnancům, mým kolegům a kolegyním moc poděkovat,” uvedl Milan Bajgar, ředitel Beskydského rehabilitačního centra.   

Rehabilitační centrum je také významným partnerem pro samotnou obec Čeladná, nejen jako výrazný zaměstnavatel, ale právě i jako pořadatel kulturních a společenských událostí. 

“Beskydské rehabilitační centrum pořádá spoustu akcí v průběhu roku a tato je určitým vrcholem. Je to tu dnes pro všechny věkové kategorie a myslím si, že k jaru a k začátku léta také patří více kulturních akcí,” podotkla Martina O’Reilly, předsedkyně kulturní komise Čeladné. 

Návštěvníci této slavnosti se mohli těšit na koncert skupiny ABBA CZ revival a také na kapelu, která vzdala hold Waldemaru Matuškovi. Nicméně nechyběla ani vzpomínka na jednoho regionálního rodáka - světově proslulého sochaře. 

“My jsme využili i toho, že velký rodák z Frenštátu pod Radhoštěm Albín Polášek má 140. výročí narození, takže jsme ho tu dnes pozvali,” pousmál se ředitel rehabilitačního centra. 

Umělec symbolicky dorazil v rámci komponovaného pořadu Na slovíčko s Albínem Poláškem. Program akce byl pro všechny věkové kategorie, a tak v lázeňském areálu nechyběla ani herní zóna pro děti s malováním na obličej. 
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

ELDORADO TRAVEL s.r.o. - pracoviště Jablunkov
Jablunkov
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Obecně prospěšná společnost Důstojnost - pracov. Nýdek
Nýdek
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 22 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků