Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Krytý aquapark Olešná prochází každoroční odstávkou

Zkraje září začala v prostorách krytého aquaparku na Olešné každoroční technologická odstávka. Během ní jsou v něm realizovány opravy, úpravy, renovace a doplňkové práce. Po tuto dobu je aquapark pro veřejnost uzavřen.

Technologická odstávka na krytém aquaparku na Olešné se provádí každý rok. Během několika dnů se v něm realizují nejrůznější opravy a úpravy, a to proto, aby mohl aquapark bez problémů fungovat a lidem nabídl ty nejlepší služby.

“Smyslem každoroční odstávky krytého aquaparku je udělat nezbytné opravy a nějaké menší rekonstrukce, které již po 11 letech plného provozu jsou nezbytné. Jedná se hlavně o Saunový svět, kde měníme parní lavice, jejich obložení. Také pokračujeme ve třetí etapě výměny dlažeb v různých podlažích a bude se vypouštět a čistit bazén. Také malujeme recepce a další prostory,” uvedla vedoucí aquaparku Olešná Jana Adamczyk Vicherová.

Technologická odstávka by měla podle předpokladu trvat do 27. září. Druhý den by měl být znovu otevřen pro veřejnost.

“My doufáme, že odstávka bude trvat jen do 27. 9. a že se nevytvoří žádné technologické prodlevy a prostoje, například v rámci schnutí materiálu. A jak to bude potom vypadat? Bude to vypadat hezky. Recepce nám prokoukne do modrých barev a dlažba z oranžových barev půjde do světle šedých,” řekla Vicherová.

Právě proto, že u oprav a renovací nelze zcela vyloučit možné technické prostoje, je termín otevření 28. září pouze orientační. Aktuální informace lidé získají na internetových stránkách aquaparku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy