Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Krytý aquapark Olešná prochází každoroční odstávkou

Zkraje září začala v prostorách krytého aquaparku na Olešné každoroční technologická odstávka. Během ní jsou v něm realizovány opravy, úpravy, renovace a doplňkové práce. Po tuto dobu je aquapark pro veřejnost uzavřen.

Technologická odstávka na krytém aquaparku na Olešné se provádí každý rok. Během několika dnů se v něm realizují nejrůznější opravy a úpravy, a to proto, aby mohl aquapark bez problémů fungovat a lidem nabídl ty nejlepší služby.

“Smyslem každoroční odstávky krytého aquaparku je udělat nezbytné opravy a nějaké menší rekonstrukce, které již po 11 letech plného provozu jsou nezbytné. Jedná se hlavně o Saunový svět, kde měníme parní lavice, jejich obložení. Také pokračujeme ve třetí etapě výměny dlažeb v různých podlažích a bude se vypouštět a čistit bazén. Také malujeme recepce a další prostory,” uvedla vedoucí aquaparku Olešná Jana Adamczyk Vicherová.

Technologická odstávka by měla podle předpokladu trvat do 27. září. Druhý den by měl být znovu otevřen pro veřejnost.

“My doufáme, že odstávka bude trvat jen do 27. 9. a že se nevytvoří žádné technologické prodlevy a prostoje, například v rámci schnutí materiálu. A jak to bude potom vypadat? Bude to vypadat hezky. Recepce nám prokoukne do modrých barev a dlažba z oranžových barev půjde do světle šedých,” řekla Vicherová.

Právě proto, že u oprav a renovací nelze zcela vyloučit možné technické prostoje, je termín otevření 28. září pouze orientační. Aktuální informace lidé získají na internetových stránkách aquaparku.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků