Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

F-M prochází další vlnou oprav chodníků a silnic

Město Frýdek-Místek prochází další vlnou oprav a rekonstrukcí silnic a chodníků. Některé práce už zaměstnanci Technických služeb provedli během září, další probíhají v těchto dnech.

I přes nastalý podzim ve Frýdku-Místku nadále probíhají nové opravy chodníků a silnic. Rada města totiž schválila další vlnu oprav.

“Město nadále zvyšuje obrátky v opravách, investujeme čím dál tím více peněz do oprav cest i chodníků. Je to závazek, který jsme přijali, na základě kterého opravdu mnohem více opravujeme chodníky i cesty. Doufám, že to lidé vidí. Na Radě jsme schvalovali další balík, například je tam Rovenská ulice a další,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

První práce byly zahájeny už v září.

“Konkrétně se jedná o ulici Bavlnářská, kde jsme hned zpočátku září zahájili výměnu zhruba 250 metrů betonových obrub, následovala pokládka asfaltobetonového povrchu. Souběžně s touto akcí jsme zahájili výstavbu nového parkoviště na ulici Anenská, kde se jedná o výstavbu nových parkovacích míst ze zámkové dlažby. V katastru obce Chlebovice budeme provádět opravu části místní komunikace ulice Vodičná a v neposlední řadě nás čeká totálně nová oprava propustku v katastru obce Lysůvky,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Práce budou pokračovat i během tohoto měsíce.

“V průběhu října plánujeme nastoupit na ulici Horní, kde dojde k odfrézování části stávajícího povrchu, budou tam betonovány nové vpusti, nové obrubníky a po spojovacím postřiku položen nový asfaltobetonový povrch. Největší akcí za zhruba dva a tři čtvrtě korun bude postupná výměna silničních obrubníků na ulici Revoluční,” dodal Kohut.

Veškeré práce by měly být hotovy do příchodu zimy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 15 200 Kč/měsíc

Detail

"ALPRESS" společnost s ručením omezeným - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Obec Ostravice - pracoviště
Ostravice
od 18 500 do 22 990 Kč/měsíc

Detail