Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

F-M prochází další vlnou oprav chodníků a silnic

Město Frýdek-Místek prochází další vlnou oprav a rekonstrukcí silnic a chodníků. Některé práce už zaměstnanci Technických služeb provedli během září, další probíhají v těchto dnech.

I přes nastalý podzim ve Frýdku-Místku nadále probíhají nové opravy chodníků a silnic. Rada města totiž schválila další vlnu oprav.

“Město nadále zvyšuje obrátky v opravách, investujeme čím dál tím více peněz do oprav cest i chodníků. Je to závazek, který jsme přijali, na základě kterého opravdu mnohem více opravujeme chodníky i cesty. Doufám, že to lidé vidí. Na Radě jsme schvalovali další balík, například je tam Rovenská ulice a další,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

První práce byly zahájeny už v září.

“Konkrétně se jedná o ulici Bavlnářská, kde jsme hned zpočátku září zahájili výměnu zhruba 250 metrů betonových obrub, následovala pokládka asfaltobetonového povrchu. Souběžně s touto akcí jsme zahájili výstavbu nového parkoviště na ulici Anenská, kde se jedná o výstavbu nových parkovacích míst ze zámkové dlažby. V katastru obce Chlebovice budeme provádět opravu části místní komunikace ulice Vodičná a v neposlední řadě nás čeká totálně nová oprava propustku v katastru obce Lysůvky,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Práce budou pokračovat i během tohoto měsíce.

“V průběhu října plánujeme nastoupit na ulici Horní, kde dojde k odfrézování části stávajícího povrchu, budou tam betonovány nové vpusti, nové obrubníky a po spojovacím postřiku položen nový asfaltobetonový povrch. Největší akcí za zhruba dva a tři čtvrtě korun bude postupná výměna silničních obrubníků na ulici Revoluční,” dodal Kohut.

Veškeré práce by měly být hotovy do příchodu zimy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy