Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Úspěšní házenkáři F-M dostali od města ocenění

Frýdeckomístečtí házenkáři vybojovali v turnaji Visegradské čtyřky první místo. Magistrát města poté úspěšné házenkáře ocenil.

V malé zasedací síni frýdeckého magistrátu se sešli mladí úspěšní házenkáři Sportovního klubu Frýdek-Místek spolu se svými trenéry, aby je náměstek primátora jménem města slavnostně ocenil za úspěchy, kterých se jim dostalo na turnaji Vyšehradské čtyřky.

“Jednalo se o turnaj Vyšehradské čtyřky. Byl to turnaj škol. Jednalo se o týmy Maďarska, Česka, Polska a Slovenska. Klukům se to podařilo, zabojovali a získali první místo. Náš tým je mladý a teprve se sehrává. Někteří kluci přišli teprve letos do týmu, zahrávají se, někteří kluci už nějaký ten rok hrají. Hráli za minižáky, teď hrají první rok za mladší žáky, takže uvidíme, jak to s nimi půjde dál,” sdělil trenér Zdeněk Rajnoha.

Talent mladých házenkářů dokládá skutečnost, že první místo na turnaji vybojovali s mnoha bodovým předstihem.

anketa, házenkáři: 1. “Soupeři byli z Maďarska, Polska a Slovenska. Maďaři byli basketbalisté, Slováci byli fotbalisté, Jenom Poláci byli házenkáři, takže si asi umíte představit, jaké to bylo.” 2. “Byl to hodně, hodně, hodně napínavý turnaj, hlavně proti Polákům, se kterými jsme v prvním poločase prohrávali o jeden bod, protože jsme dostali čtyři góly. Potom jsme se hecli a o hodně jsme vyhráli.”

“Jsem rád, že jsem mohl přivítat úspěšný tým házenkářů Frýdku-Místku, kteří nás reprezentovali na turnaji Vyšehradské čtyřky v Polsku. O tom, jakým způsobem převálcovali své soupeře, svědčí výsledky 25:2 a podobně. Jsem rád, že tady vyrůstá další generace nadějných házenkářů, a těším se, že je tady budu moci zase přivítat a že mnoho z nich bude hrát za náš extraligový tým,” řekl náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Město Frýdek-Místek chce i do budoucna dál podporovat mladé házenkáře a mládežnický sport vůbec.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyČeská distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

První KEY - STAV, a.s. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry