Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek čeká ještě letos významná oprava silnice

Ještě v tomto roce zahájí Moravskoslezský kraj rekonstrukci silnice z ulice Bruzovská směrem na Staré město. Řidiče, kteří tímto úsekem projíždějí, tak čeká ještě před zimou dopravní omezení. Více v následující krátké zprávě.

Přestože se blíží zima, Moravskoslezský kraj dal ještě v letošním roce zelenou rekonstrukci silnice II/477 z ulice Bruzovská ve směru na Staré město, okolo sídliště Slezská.

“Moravskoslezský kraj chystá ve Frýdku-Místku ještě v letošním roce a i v příštím roce dvě velké investice do oprav silnic. Z toho důvodu za námi přišel, že chce některé práce zahájit letos. Na jednu stranu z toho nemáme radost, protože se dostáváme do obtížných podmínek, co se týká počasí, na druhou stranu respektujeme, že jsou to silnice kraje a je třeba to udělat, a budeme taky rádi, když se těch prací podaří letos udělat co nejvíce, aby se nám v příštím roce tyto dvě velké opravy nepotkaly. Takže letos se zahájí práce na propojení na Havířov, Šenov na takovém čtyřpruhu. Začne se frézovat vozovka a následně pokládat asfalt podle klimatických podmínek. Budou se tam rovněž měnit protihlukové zdi. Odtud kraj bude pokračovat přes kruhový objezd u Lidlu až směrem k bývalému Intersparu,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

S opravou silnice začne Moravskoslezský kraj na přelomu října a listopadu. Přesnější harmonogram prací budou moci lidé najít na webu města a i my přineseme aktuální informace.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy