Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek čeká ještě letos významná oprava silnice

Ještě v tomto roce zahájí Moravskoslezský kraj rekonstrukci silnice z ulice Bruzovská směrem na Staré město. Řidiče, kteří tímto úsekem projíždějí, tak čeká ještě před zimou dopravní omezení. Více v následující krátké zprávě.

Přestože se blíží zima, Moravskoslezský kraj dal ještě v letošním roce zelenou rekonstrukci silnice II/477 z ulice Bruzovská ve směru na Staré město, okolo sídliště Slezská.

“Moravskoslezský kraj chystá ve Frýdku-Místku ještě v letošním roce a i v příštím roce dvě velké investice do oprav silnic. Z toho důvodu za námi přišel, že chce některé práce zahájit letos. Na jednu stranu z toho nemáme radost, protože se dostáváme do obtížných podmínek, co se týká počasí, na druhou stranu respektujeme, že jsou to silnice kraje a je třeba to udělat, a budeme taky rádi, když se těch prací podaří letos udělat co nejvíce, aby se nám v příštím roce tyto dvě velké opravy nepotkaly. Takže letos se zahájí práce na propojení na Havířov, Šenov na takovém čtyřpruhu. Začne se frézovat vozovka a následně pokládat asfalt podle klimatických podmínek. Budou se tam rovněž měnit protihlukové zdi. Odtud kraj bude pokračovat přes kruhový objezd u Lidlu až směrem k bývalému Intersparu,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Karel Deutscher.

S opravou silnice začne Moravskoslezský kraj na přelomu října a listopadu. Přesnější harmonogram prací budou moci lidé najít na webu města a i my přineseme aktuální informace.
EXPEDIČNÍ KAMERA 2020

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Lukáš Pavlásek / Kdo nepláče není Čech

21.09. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Ski Park Grůň z.s.- Staré Hamry
Staré Hamry
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Slezské kamenolomy a.s. - Lom Řeka
Řeka
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků