Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sběrné dvory ve F-M staré pneumatiky neodebírají

Krátká zpráva je určena hlavně motoristům. Pokud jste už přezuli letní pneumatiky na zimní a potřebujete se starých gum zbavit, ale nevíte jak, poradíme vám, kam s nimi.

Před příchodem zimy je nutné přezout letní pneumatiky na zimní. Pokud přitom zjistíte, že letní gumy už další sezónu nevydrží a nevíte kam s nimi, zvolte zpětný odběr. Sběrná místa jsou po celé České republice.

“Ojeté zimní pneumatiky lze odevzdat v provozovnách, které jsou zahrnuty do kolektivního systému a jejichž seznam je i na stránkách města pod zprávou – Zpětný odběr pneumatik nebo Kam s ojetými pneumatikami. Provozovny, které jsou v tomto seznamu, v samotném městě jsou tři a další jsou v okolních obcích, odebírají ojeté pneumatiky zdarma, bez rozdílu značky nebo typu a bez požadavku na koupi nových pneumatik. Pokud by v některé z provozoven uvedených v seznamu byly požadovány peníze za odevzdání ojetých pneumatik, pak doporučujeme kontaktovat magistrát, odbor životního prostředí, který případ prošetří,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Sběrné dvory na území města pneumatiky nepřijímají a za jejich odložení mimo místa k tomu určená hrozí vysoká pokuta.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Lesný-Ostrava s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Ing. Petr Bobek - pracov. Horní Tošanovice
Horní Tošanovice
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry