Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

TS F-M vyhlásily soutěž o nejlepší krmítka a vánoční strom

Žáci základních škol se opět mohou zapojit do soutěží, které pro ně připravily Technické služby města. Jedná se o soutěž o nejzdařilejší ptačí krmítka a nejpěknější vánoční strom. Pro vítěze je připraven finanční dar.

Stejně jako v předešlém roce se i letos Technické služby rozhodly pro děti ze základních škol uspořádat na podzim dvě zábavné soutěže. Tou první, která se bude už co nevidět vyhodnocovat, je soutěž o nejlépe vybavenou školní zahradu krmítky pro ptactvo.

“Oslovili jsme devět škol a poskytli jim materiál obsahující nezbytné množství hranolů, desek a spojovacího materiálu, aby v termínu do 15. listopadu vyrobili minimálně pět krmítek, s tím, že komise, která k tomu bude speciálně ustanovená, bude 22. listopadu ty zahrady proházet a hodnotit. A stejně jako v loňském roce bude nejlepší škola obdarována finančním darem ve výši 10 tisíc korun na náklady spojené se školním výletem dětí, které se na tom budou podílet,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Zároveň proběhne i druhý ročník soutěže o nejhezčí vánoční strom, se kterou už mají Technické služby i školy zkušenosti z loňského roku.

“Přihlásilo se nám osm škol. Vánoční osvětlení mají k dispozici a děti mají do 30. listopadu vyrobit vánoční výzdoby, které jim v tomto termínu také pověsíme, a pak v prvních prosincových dnech vyhodnotíme a obdarujeme,” popsal Kohut.

V loňském roce vyhlásily Technické služby kromě soutěže o nejpěknější vánoční stromek také soutěž o nejnápaditější tulipánový záhon. Obě tyto soutěže vyhrála druhá základní škola Jana Čapka. Jak to dopadne letos, o tom vás určitě nezapomeneme informovat.

Nahlásit chybu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail