Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Renovace areálu Technických služeb Frýdku-Místku pokročila

Technické služby Frýdku-Místku renovují a rozšiřují svůj areál. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města, kvůli kterým dosavadní prostory nedostačují. V současné době práce běží do finiše.

Frýdeckomístecké Technické služby mají rok od roku více a více práce. Souvisí to hlavně s tím, že zhruba 90 procent všech zakázek zadává společnosti magistrát města, jehož požadavky se neustále zvyšují. S větším množstvím práce přichází i potřeba navyšovat stavy zaměstnanců a ruku v ruce s tím jde potom také rozšiřování prostor společnosti. Ta byla už v roce 2016 nucena reagovat na vzniklou situaci a začít se zvětšováním svého areálu, s čímž pokračuje i v tomto roce.

“Na počátku letošního roku jsme začali s rekonstrukcí našeho zadního traktu objektu bývalých nájemních prostor, abychom tady byli schopni vybudovat zázemí pro bezmála padesát lidí. Tím, že se podnik neustále rozrůstá, jsme narazili na naše limity v šatnách, proto toto budujeme. Po nějakých dvou a půl měsících jsme momentálně ve fázi, kdy ty nejhrubší práce máme za sebou, bourací práce, vyzdívky a podobně. Teď aktuálně se provádí izolace sprchových koutů, začínáme s obklady a dlažbami, máme už provedeny štuky, někde nám schází podlahy a taky instalovat rekuperační jednotku, která bude zabezpečovat výměnu vzduchu a vytápění,” uvedl místopředseda Technických služeb F-M Michal Rylko.

S šatnami bude propojena další část, ve které budou čtyři pisoáry, čtyři sprchové kouty plus tři umývadla.

“Zároveň tady s touto rekonstrukcí probíhá ve zbylé části tohoto objektu i výměna elektroinstalace, kterou rovněž zabezpečujeme našimi vlastními silami. Naši elektropracovníci provádí kompletně výměny svítidel, kabeláží a rozvaděčů, s tím, že po provedení těchto instalací se opraví omítky, provedou se výmalby, aby bylo všechno připraveno na sezónu,” dodal Rylko.

S novými šatnami a sociálním zázemím by chtěly být Technické služby hotovy nejpozději do poloviny března, než se jim rozjede nová sezóna, a kdy mají největší nárůst zaměstnanců jak z úřadu práce, tak i proto, že nabírají sezónní pracovníky. Náklady na renovaci v tomto roce činí zhruba tři miliony korun.
Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

Zítra
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků