Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V MŠ Josefa Myslivečka ve Frýdku-Místku probíhá rekonstrukce

Během letních prázdnin prochází rekonstrukcemi řada základních a mateřských škol. Jednou z nich je i mateřská škola Josefa Myslivečka, kde v těchto dnech Technické služby provádí stavební práce.

O tom, že na základních školách ve Frýdku-Místku panuje čilý pracovní ruch, jsme vás prostřednictvím jedné z našich minulých reportáží už obeznámili. Na základě požadavku odboru kultury, školství, mládeže a tělovýchovy magistrátu města zároveň probíhají práce i v mateřské školce na ulici Josefa Myslivečka. Pracovníci Technických služeb tam 10. července zahájili práce spojené s rekonstrukcí příjezdové komunikace a přilehlého prostranství.

“Práce spočívají v odkrytí stávajícího litého asfaltu, vybourání betonových obrubníků, pokládce nového asfaltobetonového povrchu, vybetonováním nových obrubníků. Před samotnými vchody ve školce dochází ke zmenšení zpevněných ploch na úkor nově vznikající zeleně zhruba v rozsahu 250 metrů čtverečních. Práce budou spočívat kromě odkrytí toho asfaltu i v odkrytí dalších podkladních vrstev, aby se tam mohla navézt v požadované tloušťce hlína. Po realizaci asfaltových ploch bude samozřejmě plocha kultivována a bude provedena výsadba travním semenem,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Součástí prací v rámci projektové dokumentace jsou i opravy dvou vstupů do mateřské školky.

“Konkrétně se jednu o vybourání zídek na levé i na pravé straně, sanaci stávající podesty, vytvoření betonového podloží, abychom mohli na přilehlou plochu provést pokrytí asfaltem, a u toho druhého vchodu bude ještě postaven nové zábradlí z nerezu,” řekl Kohut.

Práce si vyžádají celkové náklady ve výši jednoho milionu sto třiceti pěti tisíc bez DPH a dokončeny by měly být zhruba 20. srpna.
Lukáš Pavlásek / Kdo nepláče není Čech

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Jablunkov
Jablunkov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

KOVO Třinec s.r.o. - areál TŽ
Třinec
od 20 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků