Řidiče ve Frýdku-Místku čeká o víkendu dopravní omezení

Tento víkend, tedy 4. a 5. srpna bude Ředitelství silnic a dálnic opravovat mostní uzávěr na silnici I/48 u estakády. Práce si vyžádají dopravní omezení.

Trpělivostí se budou muset obrnit řidiči, kteří o tomto víkendu budou projíždět Frýdkem-Místkem. Ředitelství silnic a dálnic totiž naplánovalo rekonstrukční práce na silnici I/48 v úseku u estakády, která není ve vyhovujícím stavu.

“Silnice s estakádou vedoucí kolem Frýdy je ve vlastnictví státu, správcem je Ředitelství silnic a dálnic, které ji také nechávalo opravovat. Naposledy tam práce probíhaly na konci roku 2015. Nyní bude ŘSD v rámci reklamace opravovat mostní uzávěr, oprava je plánována na tento víkend, tedy 4. a 5. srpna. Práce si vyžádají dopravní omezení, průjezd ale bude zachován, doprava bude ze dvou jízdních pruhů v jednom směru svedena do jednoho jízdního pruhu,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Ve městě i nadále běží další stavební práce na silnicích. Jednou z nich je i oprava komunikace II/473. Město má ke způsobu oprav krajské silnice výhrady a už upozornilo vlastníka komunikace, tedy kraj, že jdou práce pomalu a v rozporu s harmonogramem. Silnice ve směru z Místku do Frýdku měla být pravena do konce července, což se ale nestalo, a stále není položen nový asfalt v křižovatkách u Kauflandu ani u magistrátu.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

V síti / projekce filmu a diskuze s protagonistkou Terezou Těžkou

09.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Doptransped s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

MARLENKA international s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 20 300 Kč/měsíc

Detail

PV-Czech, s.r.o. - Frýdlant n. Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků