Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidiče ve Frýdku-Místku čeká o víkendu dopravní omezení

Tento víkend, tedy 4. a 5. srpna bude Ředitelství silnic a dálnic opravovat mostní uzávěr na silnici I/48 u estakády. Práce si vyžádají dopravní omezení.

Trpělivostí se budou muset obrnit řidiči, kteří o tomto víkendu budou projíždět Frýdkem-Místkem. Ředitelství silnic a dálnic totiž naplánovalo rekonstrukční práce na silnici I/48 v úseku u estakády, která není ve vyhovujícím stavu.

“Silnice s estakádou vedoucí kolem Frýdy je ve vlastnictví státu, správcem je Ředitelství silnic a dálnic, které ji také nechávalo opravovat. Naposledy tam práce probíhaly na konci roku 2015. Nyní bude ŘSD v rámci reklamace opravovat mostní uzávěr, oprava je plánována na tento víkend, tedy 4. a 5. srpna. Práce si vyžádají dopravní omezení, průjezd ale bude zachován, doprava bude ze dvou jízdních pruhů v jednom směru svedena do jednoho jízdního pruhu,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Ve městě i nadále běží další stavební práce na silnicích. Jednou z nich je i oprava komunikace II/473. Město má ke způsobu oprav krajské silnice výhrady a už upozornilo vlastníka komunikace, tedy kraj, že jdou práce pomalu a v rozporu s harmonogramem. Silnice ve směru z Místku do Frýdku měla být pravena do konce července, což se ale nestalo, a stále není položen nový asfalt v křižovatkách u Kauflandu ani u magistrátu.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Slezské kamenolomy a.s. - Lom Řeka
Řeka
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků