Frýdek-Místek urgoval vlekoucí se opravy krajských silnic

Primátor Frýdku-Místku zaslal dopis na Moravskoslezský kraj, kam se obrátil se svými výhradami vůči způsobu provádění opravy krajské silnice II/473. Upozorňoval hlavně na zkvalitnění a zintenzivnění prací.

Vedení Frýdku-Místku není spokojeno se způsobem provádění opravy krajské silnice II/473 na území města. Obrátilo se proto na Moravskoslezský kraj, kterému silnice patří s upozorněním, že jdou práce pomalu a neefektivně.

“My máme ke způsobu oprav krajské silnice výhrady. Jeho vlastníka, tedy kraj, upozorňujeme, že práce jdou pomalu, někdy to vypadá, že úplně stojí. Zaslali jsme také náměstkovi hejtmana, který má dopravu v gesci, dopis s výzvou ke zkvalitnění a zintenzivnění prací. Jde to opravdu pomalu a harmonogram prací, který nám kraj předložil se taky moc nedodržuje. Silnice ve směru z Místku do Frýdku měla opravena do konce července, což se nestalo. Stále není položen nový asfalt v křižovatkách u Kauflandu ani u magistrátu a řidiči tady jezdí už téměř dva měsíce přes výmoly,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Silnice ve směru z Frýdku do Místku má být podle harmonogramu kraje hotová do konce srpna.
Kdo je pan Schmitt?/ představení Divadla Mír

Zítra
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble / koncert

Zítra
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Koncert ZUŠ / komorní koncerty

20.02. 19:00
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků