Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek urgoval vlekoucí se opravy krajských silnic

Primátor Frýdku-Místku zaslal dopis na Moravskoslezský kraj, kam se obrátil se svými výhradami vůči způsobu provádění opravy krajské silnice II/473. Upozorňoval hlavně na zkvalitnění a zintenzivnění prací.

Vedení Frýdku-Místku není spokojeno se způsobem provádění opravy krajské silnice II/473 na území města. Obrátilo se proto na Moravskoslezský kraj, kterému silnice patří s upozorněním, že jdou práce pomalu a neefektivně.

“My máme ke způsobu oprav krajské silnice výhrady. Jeho vlastníka, tedy kraj, upozorňujeme, že práce jdou pomalu, někdy to vypadá, že úplně stojí. Zaslali jsme také náměstkovi hejtmana, který má dopravu v gesci, dopis s výzvou ke zkvalitnění a zintenzivnění prací. Jde to opravdu pomalu a harmonogram prací, který nám kraj předložil se taky moc nedodržuje. Silnice ve směru z Místku do Frýdku měla opravena do konce července, což se nestalo. Stále není položen nový asfalt v křižovatkách u Kauflandu ani u magistrátu a řidiči tady jezdí už téměř dva měsíce přes výmoly,” uvedla mluvčí Magistrátu města Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Silnice ve směru z Frýdku do Místku má být podle harmonogramu kraje hotová do konce srpna.
Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 140 do 15 200 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků