Letní aquapark Olešná láká ke koupání

Léto je v plném proudu a hlavně tropické teploty posledních dní lákají ke koupání. Řada lidí proto vyráží k vodě a třeba i do letního aquaparku na Olešné. Ten se na nápor návštěvníků dobře připravil a nabízí jim i několik novinek.

Sezóna letních radovánek, mezi které patří zejména koupání, je v plném proudu. A tomu odpovídá také návštěvnost letního Aquaparku Olešná, který návštěvníky láká nejen na dětské bazény a brouzdaliště, ale také na 25 metrový kondiční bazén, kde si mohou lidé kvalitně zaplavat, na řadu tobogánů, divokou řeku, různé vodostřiky a spršky pro menší děti.

“Návštěvnost aquaparku samozřejmě kopíruje počasí. V současné době tropická vedra nahrávají tomu, že návštěvnost je vysoká. Ve dnech, kdy se teplota dostává nad třicítku, jsme na hranici návštěvnosti, zhruba okolo dvou a půl až tří tisíc osob se u nás otočí,” uvedla marketingová a obchodní manažerka společnosti Sportplex F-M Ivana Dětská

Také v letošním roce si letní Aquapark připravil pro své návštěvníky několik novinek a jako každoročně je i toto léto na aquaparku tematicky zaměřeno a s tímto tématem souvisí řada aktivit.

“Letos jsme připravili několik novinek. V prvé řadě je to malý dětský koutek, který jsme vytvořili pro maminky malých dětí. Je to přístřešek, kde maminky najdou jak přebalovací pult, tak pitnou vodu a mikrovlnnou troubu, aby si tam mohly ohřát stravu pro děti. Další novinkou je umístění stánku s dočasným tetováním. Provedli jsme i postřik proti klíšťatům. Přidáváme i další služby. Rozšiřujeme občerstvení. Letošní léto se nese v duchu tzv. Proužkovaného léta se Spoxem, takže i občerstvení nabízíme se samolepkami Spoxe nebo s názvy, například máme Spoxiho letního misku nebo drinky,” sdělila Dětská.

Samozřejmostí zůstává stejně jako v minulých letech možnost zakoupení vstupenek do aquaparku přes e-shop, aby lidé nemuseli stát dlouhé fronty u vstupu.
Kdo je pan Schmitt?/ představení Divadla Mír

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble / koncert

Dnes
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Koncert ZUŠ / komorní koncerty

Zítra
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků