Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Park pod Zámkem ve Frýdku-Místku ovládnou Historické slavnosti

Poslední prázdninový víkend ve městě tradičně ovládnou Historické slavnosti. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který jim připomene středověké období.

Park pod zámkem se stane dějištěm oblíbených Historických slavností. Ty budou probíhat poslední srpnový víkend, tedy od 25. do 26. srpna.

“Historické slavnosti zahájíme na Zámeckém náměstí velkým setkáním dvou středověkých panovníků, které oslavíme ohňovou show a ohňovým průvodem směrem do Parku pod zámkem. V 10 ráno začne program v Parku pod zámkem. uvidíme souboje rytířů, trénink dravců, jízdu na koni a ochutnáme spoustu pochutin středověké kuchyně. Chystají se šermířská představení, žonglérská představení a předvádění různých starých řemesel. Návštěvníci si vyzkouší, jaké to bylo být zbrojnošem a pomáhat rytířům nebo si zastřílí z luku, případně si můžou hodit podkovou. Na středověkém jarmarku nahlédneme pod ruce kovářům a svlažíme hrdlo pivem nebo limonádou,” popsala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Program je připraven i pro děti. Užít si budou moci dřevěný dobový kolotoč, jízdu na oslíkovy nebo si prohlédnout zvířátka v ohradě.
Mletý Standard /koncert ON-LINE

Zítra
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Petr Veselý, Vinotéka
Třinec
od 17 000 do 19 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků