Park pod Zámkem ve Frýdku-Místku ovládnou Historické slavnosti

Poslední prázdninový víkend ve městě tradičně ovládnou Historické slavnosti. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který jim připomene středověké období.

Park pod zámkem se stane dějištěm oblíbených Historických slavností. Ty budou probíhat poslední srpnový víkend, tedy od 25. do 26. srpna.

“Historické slavnosti zahájíme na Zámeckém náměstí velkým setkáním dvou středověkých panovníků, které oslavíme ohňovou show a ohňovým průvodem směrem do Parku pod zámkem. V 10 ráno začne program v Parku pod zámkem. uvidíme souboje rytířů, trénink dravců, jízdu na koni a ochutnáme spoustu pochutin středověké kuchyně. Chystají se šermířská představení, žonglérská představení a předvádění různých starých řemesel. Návštěvníci si vyzkouší, jaké to bylo být zbrojnošem a pomáhat rytířům nebo si zastřílí z luku, případně si můžou hodit podkovou. Na středověkém jarmarku nahlédneme pod ruce kovářům a svlažíme hrdlo pivem nebo limonádou,” popsala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Program je připraven i pro děti. Užít si budou moci dřevěný dobový kolotoč, jízdu na oslíkovy nebo si prohlédnout zvířátka v ohradě.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

V síti / projekce filmu a diskuze s protagonistkou Terezou Těžkou

09.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

PETRAMONT s.r.o., organizační složka - pracoviště DLOBIS, s.r.o.
Pržno
od 21 900 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

KOVO&DOP s.r.o.
Jablunkov
od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

MODULAR SYSTEM s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 21 360 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků