Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Park pod Zámkem ve Frýdku-Místku ovládnou Historické slavnosti

Poslední prázdninový víkend ve městě tradičně ovládnou Historické slavnosti. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který jim připomene středověké období.

Park pod zámkem se stane dějištěm oblíbených Historických slavností. Ty budou probíhat poslední srpnový víkend, tedy od 25. do 26. srpna.

“Historické slavnosti zahájíme na Zámeckém náměstí velkým setkáním dvou středověkých panovníků, které oslavíme ohňovou show a ohňovým průvodem směrem do Parku pod zámkem. V 10 ráno začne program v Parku pod zámkem. uvidíme souboje rytířů, trénink dravců, jízdu na koni a ochutnáme spoustu pochutin středověké kuchyně. Chystají se šermířská představení, žonglérská představení a předvádění různých starých řemesel. Návštěvníci si vyzkouší, jaké to bylo být zbrojnošem a pomáhat rytířům nebo si zastřílí z luku, případně si můžou hodit podkovou. Na středověkém jarmarku nahlédneme pod ruce kovářům a svlažíme hrdlo pivem nebo limonádou,” popsala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Program je připraven i pro děti. Užít si budou moci dřevěný dobový kolotoč, jízdu na oslíkovy nebo si prohlédnout zvířátka v ohradě.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Slezské kamenolomy a.s. - Lom Řeka
Řeka
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

Josef Adamek - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků