Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turistické info centrum Frýdku-Místku opět vyráží mezi lidi

Lidé mohou v těchto dnech ve Frýdku-Místku nebo na Olešné potkat mobilní informátory na kolech Turistického informačního centra. Ti každému rádi poradí ohledně zajímavých výletů a míst a předají jim i potřebné materiály.

Už třetím rokem vyráží mezi návštěvníky i obyvatele Frýdku-Místku Turistické informační centrum. Turisté ve městě i v Beskydech se tak mohou opět setkat s mobilními informátory na kolech i jdoucích pěšky, kteří lákají na zdejší turistickou nabídku.

“Mobilní informátoři zájemcům poradí, kam se vydat na výlet, jaké další atraktivity mohou ve Frýdku-Místku a okolí navštívit nebo pozvou na významné akce, které se ve městě konají. Jen v loňském roce jsme takto poradili více než 1500 turistům a rozdali na 2000 propagačních materiálů,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Mobilní informátory poznají lidé především podle výrazných zelených triček s označením Tourist Info. Do města vyjíždí na kolech vždy v úterý a pátek a návštěvníci se s nimi potkají třeba u přehrady Olešná nebo na Zámeckém náměstí. Ve čtvrtky pak vyrážejí pěšky také do Beskyd.

“Nabízíme turistům různé propagační materiály, jako jsou mapky nebo brožurky s tím, co tady v okolí mohou vidět. Jezdíme i do města, kde nabízíme místním třeba pozvánky na akce a tak dále,” popsala mobilní informátorka TIC F-M Markéta Bednárková.

Projekt „Mobilní informační centrum“ si rok od roku získává čím dál větší popularitu. Například v loňském roce informátory sami oslovovali i zahraniční turisté a poptávali informace a materiály.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy