Reklama

Turistické info centrum Frýdku-Místku opět vyráží mezi lidi

Lidé mohou v těchto dnech ve Frýdku-Místku nebo na Olešné potkat mobilní informátory na kolech Turistického informačního centra. Ti každému rádi poradí ohledně zajímavých výletů a míst a předají jim i potřebné materiály.

Reklama

Už třetím rokem vyráží mezi návštěvníky i obyvatele Frýdku-Místku Turistické informační centrum. Turisté ve městě i v Beskydech se tak mohou opět setkat s mobilními informátory na kolech i jdoucích pěšky, kteří lákají na zdejší turistickou nabídku.

“Mobilní informátoři zájemcům poradí, kam se vydat na výlet, jaké další atraktivity mohou ve Frýdku-Místku a okolí navštívit nebo pozvou na významné akce, které se ve městě konají. Jen v loňském roce jsme takto poradili více než 1500 turistům a rozdali na 2000 propagačních materiálů,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Mobilní informátory poznají lidé především podle výrazných zelených triček s označením Tourist Info. Do města vyjíždí na kolech vždy v úterý a pátek a návštěvníci se s nimi potkají třeba u přehrady Olešná nebo na Zámeckém náměstí. Ve čtvrtky pak vyrážejí pěšky také do Beskyd.

“Nabízíme turistům různé propagační materiály, jako jsou mapky nebo brožurky s tím, co tady v okolí mohou vidět. Jezdíme i do města, kde nabízíme místním třeba pozvánky na akce a tak dále,” popsala mobilní informátorka TIC F-M Markéta Bednárková.

Projekt „Mobilní informační centrum“ si rok od roku získává čím dál větší popularitu. Například v loňském roce informátory sami oslovovali i zahraniční turisté a poptávali informace a materiály.
Kino na výletě 2019 | Zrodila se hvězda

19.06. 21:15 - 17.06. 11:29
Frýdek-Místek, Park pod zámkem, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 17.06. 11:29
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 17.06. 11:29
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

REIT Jízdárna pod Lipovým s.r.o.
Frýdek-Místek
od 16 280 Kč

Detail

Ing. Jiří Jandačka
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

D A S spol. s r. o.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu