Reklama

Technické služby Frýdku-Místku zrenovovaly část svého areálu

Technické služby Frýdku-Místku dál renovují a rozšiřují svůj areál. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města, kvůli kterým dosavadní prostory nedostačují.

Reklama

Zhruba 90 procent všech zakázek, které realizují frýdeckomístecké Technické služby, zadává společnosti magistrát města, jehož požadavky se neustále zvyšují. S větším množstvím práce přišla i potřeba navýšit stavy zaměstnanců a ruku v ruce s tím také rozšířit prostor společnosti.

“Jelikož požadavky města na činnost naší společnosti neustále narůstají, byli jsme už v roce 2016 vypovědět smlouvy nájemcům zadního traktu našeho objektu. V průběhu roku 2017 jsme zahájili postupné rekonstrukce, abychom si rozšířili možnosti, hlavně z hlediska navýšení kapacity lidských zdrojů, kdy stávající sociální zázemí už nebylo vyhovující,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

V rekonstruovaném areálu vznikl prostor pro traktorové sekačky, kde mají Technické služby umístěno všech deset typů sekaček plus spider. Vznikla také nová dílna pro úsek bytové a nebytové sféry a centrální archiv. Hotové jsou také nové šatny.

“Vznikla nová šatna pro provoz Technická správa včetně sociálního vybavení, ať už to jsou sprchy, toalety, místnosti pro úklid. Kapacita čítá zhruba 50 zaměstnanců. Prostory, ve kterých se vytápí, jsou zatepleny, vybaveny rekuperační jednotkou, takže snižujeme energetickou náročnost areálu. Práce děláme vždycky v průběhu zimního období, kdy, pokud je zima příznivá, neplužíme. Děláme si to všechno vlastními silami a připravujeme na období daného roku,” řekl Kohut.

V dalších pracích budou Technické služby pokračovat i po Novém roce. Budou se týkat zateplení dalších částí objektu a lepšího zdokonalení dílny pro úsek bytové a nebytové sféry.
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 20.06. 17:41
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 20.06. 17:41
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 20.06. 17:41
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

H R U Š K A , spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 97 Kč do 100 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

MN Dřevo s.r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu