Technické služby Frýdku-Místku zrenovovaly část svého areálu

Technické služby Frýdku-Místku dál renovují a rozšiřují svůj areál. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města, kvůli kterým dosavadní prostory nedostačují.

Zhruba 90 procent všech zakázek, které realizují frýdeckomístecké Technické služby, zadává společnosti magistrát města, jehož požadavky se neustále zvyšují. S větším množstvím práce přišla i potřeba navýšit stavy zaměstnanců a ruku v ruce s tím také rozšířit prostor společnosti.

“Jelikož požadavky města na činnost naší společnosti neustále narůstají, byli jsme už v roce 2016 vypovědět smlouvy nájemcům zadního traktu našeho objektu. V průběhu roku 2017 jsme zahájili postupné rekonstrukce, abychom si rozšířili možnosti, hlavně z hlediska navýšení kapacity lidských zdrojů, kdy stávající sociální zázemí už nebylo vyhovující,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

V rekonstruovaném areálu vznikl prostor pro traktorové sekačky, kde mají Technické služby umístěno všech deset typů sekaček plus spider. Vznikla také nová dílna pro úsek bytové a nebytové sféry a centrální archiv. Hotové jsou také nové šatny.

“Vznikla nová šatna pro provoz Technická správa včetně sociálního vybavení, ať už to jsou sprchy, toalety, místnosti pro úklid. Kapacita čítá zhruba 50 zaměstnanců. Prostory, ve kterých se vytápí, jsou zatepleny, vybaveny rekuperační jednotkou, takže snižujeme energetickou náročnost areálu. Práce děláme vždycky v průběhu zimního období, kdy, pokud je zima příznivá, neplužíme. Děláme si to všechno vlastními silami a připravujeme na období daného roku,” řekl Kohut.

V dalších pracích budou Technické služby pokračovat i po Novém roce. Budou se týkat zateplení dalších částí objektu a lepšího zdokonalení dílny pro úsek bytové a nebytové sféry.
Kdo je pan Schmitt?/ představení Divadla Mír

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble / koncert

Dnes
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Koncert ZUŠ / komorní koncerty

Zítra
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků