Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku se koná Trh vzdělávání a pracovního uplatnění

Frýdek-Místek bude hostit Trh vzdělávání a pracovního uplatnění. Žáci základních škol se seznámí se širokou nabídkou oborů středních škol a současně i s budoucími zaměstnavateli.

Úřad práce ČR ve spolupráci s městem Frýdek-Místek pořádá „Trh vzdělávání a uplatnění 2018“. Konat se bude 4. října od 10 do 16 hodin v hale Polárka.

“Prezentovat se zde bude přes 70 vystavovatelů, tedy zejména středních škol a firem, které s nimi spolupracují. Letošní novinkou bude prezentace i vysoké školy, a to VŠB, konkrétně strojní fakulty, katedry energetiky. Žáci základních škol se tak mohou seznámit s učebními a studijní obory místních i specializovaných škol ze vzdálenějších lokalit Moravy a také s některými výrobními programy zaměstnavatelů regionu,” sdělila mluvčí Magistrátu Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Vystavovatelé se budou prezentovat přímo na ploše sportovní haly Polárka. Pro zájemce budou přichystány i praktické ukázky.

“Připraveny budou interiérové ukázky a aktivity například pájení, sváření ale taky třeba tvoření podzimní dekorace nebo zdobení perníčků. Venku před halou budou exteriérová stanoviště s pracovními činnostmi Svou práci představí například kováři, kteří ukovají ze železa různé předměty. Truhláři předvedou frézování cedulek na pantografu a zájemci si budou moci na jednom z modelů vyzkoušet i dojení krávy,” uvedla Matějíková.

Návštěvníkům akce se vedle středních škol představí také řada firem a podniků, které budou dětem prezentovat možnosti budoucího uplatnění.
Tři v háji / ZRUŠENO!!!

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Šípková Růženka / představení pro děti

11.10. 15:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků