Vydání OP, ŘP, pasů a SPZ bude ve F-M na čas omezeno

Příspěvek se týká těch, kteří si chtějí vyřídit občanský nebo řidičský průkaz, pas či novou spz. Provoz na přepážkových pracovištích magistrátu bude totiž na čas omezen.

Od úterý 9. do čtvrtku 11. října bude omezen provoz na přepážkových pracovištích magistrátu na ulici Palackého v Místku. Jde hlavně o vydávání občanek, pasů a řidičáků, ale taky o registraci vozidel. Důvodem je modernizace vyvolávacího systému.

“Nový vyvolávací systém nabídne možnost online rezervace z domu na konkrétní přepážkové pracoviště, tedy například na vyřízení občanky, pasu, řidičáku, ale taky odhlášení nebo přihlášení vozidla. Tato možnost bude zahrnuta do portálu občana, odkaz je na hlavní webové stránce města v sekci Úřad FM,” sdělila mluvčí Magistrátu Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Součástí modernizace systému bude také výměna vyvolávacích panelů nad přepážkami.

“Jedná se o moderní systém, jehož nabídka se bude moci dále rozšiřovat. Ta modernizace vyvolávacího systému výrazně omezí provoz na přepážkách. Nepřeruší ho, ale přesto vyřizování půjde opravdu pomaleji,” dodala mluvčí.

Pokud tedy máte tu možnost, raději v termínu od 9. do 11. října vyřízení občanky, pasu, řidičáku nebo spz odložte. Vyhnete se tak dlouhému čekání.
Když dřevěný princ s drakem bojoval / výstava

13.06. 10:00 - 15.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Mikuláš Klaudyán: První mapa Čech 1518 / výstava

27.06. 10:00 - 22.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Společně na Lysou / akce pro rodiny

22.09. 8:00 - 15.09. 16:12
Frýdek-Místek, Ostravice - zastávka

TEMATO SMART REAL s.r.o.
Frýdek-Místek
od 40 000 Kč do 50 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků