Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vydání OP, ŘP, pasů a SPZ bude ve F-M na čas omezeno

Příspěvek se týká těch, kteří si chtějí vyřídit občanský nebo řidičský průkaz, pas či novou spz. Provoz na přepážkových pracovištích magistrátu bude totiž na čas omezen.

Od úterý 9. do čtvrtku 11. října bude omezen provoz na přepážkových pracovištích magistrátu na ulici Palackého v Místku. Jde hlavně o vydávání občanek, pasů a řidičáků, ale taky o registraci vozidel. Důvodem je modernizace vyvolávacího systému.

“Nový vyvolávací systém nabídne možnost online rezervace z domu na konkrétní přepážkové pracoviště, tedy například na vyřízení občanky, pasu, řidičáku, ale taky odhlášení nebo přihlášení vozidla. Tato možnost bude zahrnuta do portálu občana, odkaz je na hlavní webové stránce města v sekci Úřad FM,” sdělila mluvčí Magistrátu Frýdku-Místku Jana Matějíková.

Součástí modernizace systému bude také výměna vyvolávacích panelů nad přepážkami.

“Jedná se o moderní systém, jehož nabídka se bude moci dále rozšiřovat. Ta modernizace vyvolávacího systému výrazně omezí provoz na přepážkách. Nepřeruší ho, ale přesto vyřizování půjde opravdu pomaleji,” dodala mluvčí.

Pokud tedy máte tu možnost, raději v termínu od 9. do 11. října vyřízení občanky, pasu, řidičáku nebo spz odložte. Vyhnete se tak dlouhému čekání.

Nahlásit chybu
Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail