Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Důchodci z Frýdku-Místku se utkali na Hrách seniorů

Důchodci z Frýdku-Místku se utkali na tradičních Hrách seniorů. Letošní 12. ročník proběhl pod taktovkou frýdeckomístecké charity. Ta pro ně připravila několik disciplín, které procvičily jejich fyzické i mentální dovednosti.

To, že se i důchodci dokáží skvěle bavit, dokázal v pořadí už dvanáctý ročník dnes už tradičních frýdeckomísteckých Her seniorů. Letos se uskutečnily v Národním domě v Místku a jejich organizace se ujala frýdeckomístecká charita.

“My jsme se letos rozhodli to uspořádat na podzim, protože jsme to chtěli mít v takovém podzimním a dýňovém duchu. Máme šest týmů v šesti disciplínách a jedná se o disciplíny, které jsou uzpůsobeny tak, aby to ti lidé zvládli. Takže se háží kuželky, máme motorické disciplíny, různé hádanky a podobně,” řekl ředitel Charity Frýdku-Místku Martin Hořínek.

“Akce je každý rok výborná. Senioři jsou spokojeni, že si zasoutěží, že jsou v kolektivu,” uvedla účastnice akce. “Je to bezva, každý si zasoutěží, aspoň máme pohyb,” dodala druhá a třetí účastník řekl: “Je to bezva. Hudba hraje, zpíváme, je to super.”

Na nejlepší tři účastníky samozřejmě čekaly ceny. Dárek si ale ze soutěže odnesli všichni.

Nahlásit chybu


K tématu
Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Marcela Jargašová - FERMONT - pracoviště
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Global Partner Péče, z.ú. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí,
Frýdlant nad Ostravicí
od 18 000 Kč/měsíc

Detail