Frýdek-Místek rozhýbala Hornická desítka

Frýdek-Místek ovládl Mezinárodní silniční běžecký závod s názvem Hornická desítka. Jako předešlé roky si i letos závod nenechaly ujít tisíce běžců nejen od nás, ale i ze zahraničí.

Reklama

Silniční běžecký závod Hornická desítka patří dnes už k tradičním sportovním akcím, které ve Frýdku-Místku probíhají. Pyšní se mezinárodní účastí a každý rok hostí i pár známých jmen. Není se proto čemu divit, že závod už dlouhá léta patří k nejznámějším a zároveň nejpopulárnějším běžeckým závodům u nás. Letos proběhl už 33. ročník a zapojili se do něj běžci všech věkových skupin.

“Od rána tady běhaly samozřejmě děti od nejmenších capartů až po dorost. Po dětech byl Běh pro zdraví, kde se zhruba 700 běžců proběhlo kilometrovou tratí v parku, už odběhli mílaři a teď se připravuje závod na deset kilometrů,” popsal ředitel závodu Josef Nejezchleba.

“Je to úžasné. Taky jsem to párkrát běžel, už ale několik roků nemůžu,” posteskl si návštěvník akce. “My nevynecháme žádný závod. Je to úžasné, že lidi pro sebe něco dělají,” pochválila další divačka. “Vynikající závod, opravdu úžasný závod,” řekl další z diváků.

Hlavní závod na deset kilometrů dokončilo celkem 731 běžců. S časem 30 minut a šesti vteřin jej vyhrál slovenský závodník Tibor Sahajda.
HC FRÝDEK-MÍSTEK X VHK ROBE VSETÍN

Zítra 18:00 - 13.11. 21:28
Frýdek-Místek, Hala Polárka, Frýdek - Místek

HC FRÝDEK-MÍSTEK X HC DUKLA JIHLAVA

19.11. 18:00 - 13.11. 21:28
Frýdek-Místek, Hala Polárka, Frýdek - Místek

Spirituál kvintet

23.11. 19:00 - 13.11. 21:28
Frýdek-Místek, Kostel sv. Jana a Pavla, Frýdek - Místek

Dalibor Gomola
Frýdek-Místek
od 25 000 Kč do 50 000 Kč

Detail

David Křístek
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč

Detail

SMS finanční poradenství, a.s.
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu