Reklama

Ve Frýdku-Místku oplotili další dětská hřiště

Ve Frýdku-Místku oplotili další dětská hřiště. Nové ploty s obrázky dětí ze základních škol dostalo celkem pět hřišť a další budou přibývat i v budoucnu. Nově vzniklo také nové sportovní hřiště na ulici Jeronýmova.

Reklama

Na konci října se pět dětských hřišť dočkalo zbrusu nového oplocení s dětskými motivy, které vytvořily děti z druhé, čtvrté a šesté základní školy a také ze Základní školy Galileo. Šlo o hřiště na ulicích Rokycanova, Františka Linharta, Nad kopci, Nad Lipinou a také na ulici Jeronýmova, kde Technické služby vybudovaly také úplně nové sportovní hřiště.

“Tam musím říct, že probíhala celková úprava vnitrobloku, protože kromě oplocení jsme tam vystavěli nové sportovní hřiště s novým povrchem pro míčové hry, ať už basketbal, volejbal nebo nohejbal. Práce se dokončovaly v polovině listopadu a jejich součástí byla i celková obnova všech asfaltových chodníků, včetně terénních úprav, takže ten vnitroblok je teď úplně nový a věřím, že výsledek té práce občané ocení,” řekl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Hřišť, která dostala nová oplocení, ve městě přibývá. Jde hlavně o to, aby se do nich nedostala zvířata a neznečišťovala je, a také aby je hlavně v nočních hodinách neničili vandalové. Ploty s veselými motivy dětí plní i funkci estetickou.

“Neustále zlepšujeme dětská hřiště na území města, snažíme se je všechny postupně oplotit. Na každém tom hřišti jsou na plotu obrázky, které malovaly děti. Máme z posledních let pozitivní ohlasy a od budoucna chceme takto oplotit všechna dětská hřiště,” slíbil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Ve Frýdku-Místku je 40 certifikovaných dětských hřišť. Do této chvíle má nový plot zhruba třetina z nich.
Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 20.06. 17:49
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 20.06. 17:49
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

Kino na výletě 2019 | Raubíř Ralf a internet

03.07. 21:15 - 20.06. 17:49
Frýdek-Místek, Autokemp Olešná, Frýdek - Místek

H R U Š K A , spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 97 Kč do 100 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

MN Dřevo s.r.o.
Frýdek-Místek
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu