Reklama

Léto bude ve Frýdku-Místku zase plné zábavy

Léto bude zase plné zábavy. Město prostřednictvím organizace KulturaFM totiž chystá tradiční Veseléto. To zejména v době prázdnin nabídne spoustu akcí a zábavy pro děti i dospělé.

Reklama

Rok se s rokem sešel a na dveře už klepe léto. Pro všechny, kteří stráví alespoň část tohoto období doma ve Frýdku-Místku, je opět připravený bohatý kulturní program plný nejrůznějších akcí, které rozhodně zaženou nudu.

“Veselé léto můžete prožít na mnoha místech, ale Veseléto jen u nás ve Frýdku-Místku. Program Veseléta je bohatý a žánrově pestrý, zahrnuje tradiční akce pořádané městem, ale také jinými subjekty. Akce se konají v různých částech města, od náměstí, přes parky až po areály bývalých textilek. Pod hlavičkou Veseléta se už konal Dětský den nebo Mezinárodní folklorní festival. V červnu se ještě uskuteční Sweetsen fest. Navíc i letos je každou středu a pokaždé jinde připraveno promítání pod širým nebem, například ve středu 19. června po 9. večer se v parku pod zámkem bude promítat loňský trhák, romantické drama Zrodila se hvězda. A v rámci Veseléta nebudou chybět ani pravidelné nedělní promenádní koncerty v parku u řeky Ostravice,” popsal primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Na nálož žánrově pestrých akcí se pak mohou lidé těšit během celých letních prázdnin.

“V červenci se uskuteční FM City Fest v bývalé textilce na ulici Staroměstská a taky tradiční Jazz ve městě v textilce na ulici Těšínská. V srpnu je v plánu Pivopění i divadelní festival Odpoutaná scéna, chybět nebudou Muzikantské žně, které letos slaví 20. výročí, a uskuteční se v Sokolíku u řeky Ostravice, ani akce Frýdek-Místek plný chutí a Beskydské rekordy. Veseléto uzavřou poslední prázdninový víkend Historické slavnosti,” vyjmenoval náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Na většinu akcí je vstup zdarma. Kdy se která akce koná, najdou zájemci na stránkách KulturyFM.
Habsburkové na Frýdku / výstava

30.05. 10:00 - 08.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Když dřevěný princ s drakem bojoval / výstava

13.06. 10:00 - 15.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Mikuláš Klaudyán: První mapa Čech 1518 / výstava

27.06. 10:00 - 22.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Pobyty pro zdraví s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 740 Kč

Detail

EKOMILK a.s.
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Prestige Thai Massage s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 800 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu