Léto bude ve Frýdku-Místku zase plné zábavy

Léto bude zase plné zábavy. Město prostřednictvím organizace KulturaFM totiž chystá tradiční Veseléto. To zejména v době prázdnin nabídne spoustu akcí a zábavy pro děti i dospělé.

Rok se s rokem sešel a na dveře už klepe léto. Pro všechny, kteří stráví alespoň část tohoto období doma ve Frýdku-Místku, je opět připravený bohatý kulturní program plný nejrůznějších akcí, které rozhodně zaženou nudu.

“Veselé léto můžete prožít na mnoha místech, ale Veseléto jen u nás ve Frýdku-Místku. Program Veseléta je bohatý a žánrově pestrý, zahrnuje tradiční akce pořádané městem, ale také jinými subjekty. Akce se konají v různých částech města, od náměstí, přes parky až po areály bývalých textilek. Pod hlavičkou Veseléta se už konal Dětský den nebo Mezinárodní folklorní festival. V červnu se ještě uskuteční Sweetsen fest. Navíc i letos je každou středu a pokaždé jinde připraveno promítání pod širým nebem, například ve středu 19. června po 9. večer se v parku pod zámkem bude promítat loňský trhák, romantické drama Zrodila se hvězda. A v rámci Veseléta nebudou chybět ani pravidelné nedělní promenádní koncerty v parku u řeky Ostravice,” popsal primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Na nálož žánrově pestrých akcí se pak mohou lidé těšit během celých letních prázdnin.

“V červenci se uskuteční FM City Fest v bývalé textilce na ulici Staroměstská a taky tradiční Jazz ve městě v textilce na ulici Těšínská. V srpnu je v plánu Pivopění i divadelní festival Odpoutaná scéna, chybět nebudou Muzikantské žně, které letos slaví 20. výročí, a uskuteční se v Sokolíku u řeky Ostravice, ani akce Frýdek-Místek plný chutí a Beskydské rekordy. Veseléto uzavřou poslední prázdninový víkend Historické slavnosti,” vyjmenoval náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Na většinu akcí je vstup zdarma. Kdy se která akce koná, najdou zájemci na stránkách KulturyFM.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace
Kozlovice
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

DEFENDIT CORDIS s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, KONTAKTNÍ OSOBA Ludmila Slavíková, tel. 777 494 2
Frýdek-Místek
od 9 660 Kč/měsíc

Detail

STEP Trans s.r.o. - pracoviště Krmelín, KONTAKTNÍ OSOBA Štěpán Pavel, tel.: 722 946 943, e-mail: dop
Krmelín
od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků