Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Uvažujete o umístění svých dětí do jeslí? Jesle ve Frýdku-Místku mají stále volná místa

Jesle ve Frýdku-Místku mají na dvě desítky volných míst. Od září budou opět přijímat děti od 1 roku do 3 let. Rodiče, kteří mají zájem o umístění svého dítěte, se mohou do jeslí přijít osobně podívat.

Ve Frýdku-Místku více jak čtyřicet let fungují jesle, příspěvková organizace města. Jejich kapacita je 54 míst. V současné době mohou ještě přijmout na dvě desítky dětí. Rodiče, kteří by chtěli své ratolesti do jeslí umístit, tak mohou učinit od září v průběhu celého školního roku.

“Jsme dětská skupina, péče o děti od 1 do 3 let věku. Našim úkolem je hlavně nabídnou služby rodinám s těmito malými dětmi, aby se mohli vrátit do pracovního procesu, anebo spojit svou profesi, kariéru právě s péčí o tak malé děti,” sdělila ředitelka Jeslí Frýdek-Místek Dagmar Zemanová.

“Podpora jeslí je jednou z priorit prorodinné politiky ve Frýdku-Místku a tím, že jsou na území města, umožňujeme rodičům postupný či úplný vstup do zaměstnání, což také přispívá ke snížení rizika ohrožení chudobou a nedostatku příjmu v případě, že rodič je delší dobu bez práce,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Marcel Sikora

Jesle poskytují profesionální odbornou péči o malé děti, jejíž součástí je také pestrá a vyvážená strava. Na svou kuchyni jsou jesle obzvláště hrdé.

“Náš stravovací provoz zajišťují speciálně proškolení zaměstnanci, kteří se věnují právě té kategorii dětem od 1 do 3 let, kdy stravování těchto dětí je velmi specifické,” uvedla vedoucí stravovacího provozu Eva Římanová.

Rodiče, kteří uvažují o umístění svých dětí do jeslí, se mohou osobně s tímto zařízením seznámit, a to každý všední den od 7 do 16 hodin. Více se o jesličkách mohou dozvědět také z webových stránek www.jesle-fm.cz
Gulliverovy cesty / představení absolventů divadelní školy

04.04. 17:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Farana Piano Duo/ Komorní koncerty​

14.04. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Transky, body, vteřiny / představení Divadla P. Bezruče Ostrava

15.04. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pactra International (Czech) s.r.o. - Hnojník
Hnojník
od 19 000 do 21 500 Kč/měsíc

Detail

MEPAC CZ, s.r.o.
Třinec
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Beskydská stavební, a.s.
Třinec
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků