Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Úklid vnitrobloků se loni ve Frýdku-Místku osvědčil, proto pokračuje i letos

Technické služby provádí letní úklid vnitrobloků na sídlištích. Ten v mnoha případech navazuje na blokové čištění komunikací. Zahrnuje úklid odpadků i odstraňování drnů a plevele z chodníků.

Na základě ukončeného jarního úklidu zahájily na počátku letních prázdnin v loňském roce Technické služby úklid vnitrobloků na sídlištích. Projekt se setkal s pozitivním ohlasem obyvatel, proto i v letošním roce pokračuje. I dnes tak můžeme na sídlištích vidět zaměstnance technických služeb, kteří provádí kompletní úklid.

“Zaznamenali jsme požadavky lidí ze sídlišť, abychom se zaměřili na úklid ve vnitroblocích. Z toho důvodu jsme se dohodli s Technickými službami, aby se na to zaměřili. V současné době provádí kompletní čištění. Dochází k likvidaci odpadků, které tam jsou rozházeny, protože ne všichni jsou ochotní hodit odpad do popelnice, takže se zaměřujeme i na tuto čistotu a kvalitu bydlení na sídlištích,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Úklid začal už v polovině července a zaměstnanci Technických služeb jej budou provádět až do září.

“Celkem máme v plánu až do zhruba 10. září takto udržovat a uklidit zhruba deset sídlišť s tím, že děláme v týdenních intervalech. Ty práce spočívají v oddrňování přerostlé trávy mezi chodníky a obrubníky, úklidu odpadků, pokud je to možné, tak provádíme strojní čištění. Snažíme se to kombinovat i s blokovým čištěním v těchto lokalitách,” upřesnil předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

To, co Technické služby uklidí, pak odváží na meziskládku ve svém areálu. Odtud pak smetky následně hromadně vyváží na Frýdeckou skládku. Kompletní harmonogram čištění vnitrobloků najdou lidé na stránkách Technických služeb.
Kino na výletě 2020 | Přes prsty ZRUŠENO!!!

Zítra
Frýdek-Místek, Aquapark Olešná

LUCIE Cover Band | Léto v zahradě

10.07. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Akuma | Promenádní koncerty

12.07. 16:00
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Fryčovice
Fryčovice
od 14 100 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

GAMA CONSTRUCT, s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 115 do 140 Kč/hod.

Detail

123 stavby, s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Michal Raška, tel. 604 700 054, email raska@123stav
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků