Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dny s průvodcem ve F-M pokračují. Nyní odhalují roušku tajemství frýdeckého hřbitova

Turistické informační centrum zve veřejnost na další komentovanou prohlídku. Tentokrát se zájemci s průvodcem vydají na frýdecký hřbitov, kde odhalí jeho nesčetná tajemství.

Turistické informační centrum pořádá Dny s průvodcem už řadu let. Cílem komentovaných prohlídek je seznámit nejen turisty, ale především občany města s jeho historií a současností a přiblížit jim atraktivity, které mnohdy míjejí bez povšimnutí. Nyní se mohou lidé těšit na další akci, která jim poodhalí roušku tajemství frýdeckého hřbitova.

“Spolu se svátkem Všech svatých přichází Turistické informační centrum s netradiční komentovanou prohlídkou, kdy si mohou zájemci přijít při setmění poslechnout vyprávění nejen o tajemství frýdeckého hřbitova, o osudech významných frýdeckomísteckých osobností, ale také o tom, jak se pohřbívalo v dobách minulých či o firemní kamenické produkci,” uvedla PR manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Jako vždy si průvodkyně pro návštěvníky připraví i pár perliček.

“Pokud zájemci chtějí vědět, na kolik peněz v dobách minulých vyšel pohřeb, nebo proč se dávaly u hrobů nad zem zvonečky, stačí přijít v sobotu 19. října 2019 v 16.00 k hlavní bráně frýdeckého hřbitova. Vstupné na akci je zdarma a koná se za každého počasí,” dodala Talavašková.

Poslední komentované prohlídky se mohou zájemci zúčastnit 18. prosince a Zažít příběh Vánoc. Více informací mohou lidé nalézt na webových stránkách www.visitfm.cz.
Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Slezské kamenolomy a.s. - Lom Řeka
Řeka
od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 19 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků