Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Náměstíčko na ulici Třanovského prochází opravou. Hotovo by mělo být v listopadu

Novou podobu získá tzv. náměstíčko na ulici Třanovského u obchodního centra. Kvůli jeho dlouhodobě špatnému stavu přistoupilo město k jeho opravě. Dnes jsou práce v plném proudu, hotovo by mělo být do konce roku.

Jako na bojišti to dnes vypadá na ulici Třanovského. Prostranství u obchodního centra brázdí těžká technika a zbavuje ho jeho dosavadního povrchu.

“Probíhá oprava takového malého náměstíčka před obchodním centrem. Byla tam stará dlažba, která se prohýbala a byla ve velmi špatném stavu, takže tam teď dochází k výměně za zámkovou dlažbu. Slibujeme si od toho, že dojde k oživení toho náměstíčka, bude mnohem hezčí a nebude tak zanedbané,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Práce odstartovaly na základě rozhodnutí rady města už koncem září.

“Práce spočívají v odstranění docela hodně zdevastované betonové plochy, kde byly tvárnice v rozměrech 50x50 cm. Plocha bude trošku zúžená o ostrůvek, který bude betonovými obrubníky vydlážděn pro účely keřů z jalovce. Plocha o podloží 25 cm do hloubky bude následně položena novými betonovými dlaždicemi o rozměrech 20x20 cm, tloušťky 80 mm. Stávající betonová zídka, která tam je, bude opravena pouze lokálně. Celá plocha, až bude vydlážděná a po nezbytných opravách různých hydrantů a šachtic, bude zpřístupněna třemi chodníky jednak z oblasti blízkých panelových domů, jednak z restaurace Mexiko a ulice Dr. Vančury,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Nové náměstíčko by mělo začít sloužit lidem nejpozději do poloviny listopadu.
Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků