Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Náměstíčko na ulici Třanovského prochází opravou. Hotovo by mělo být v listopadu

Novou podobu získá tzv. náměstíčko na ulici Třanovského u obchodního centra. Kvůli jeho dlouhodobě špatnému stavu přistoupilo město k jeho opravě. Dnes jsou práce v plném proudu, hotovo by mělo být do konce roku.

Jako na bojišti to dnes vypadá na ulici Třanovského. Prostranství u obchodního centra brázdí těžká technika a zbavuje ho jeho dosavadního povrchu.

“Probíhá oprava takového malého náměstíčka před obchodním centrem. Byla tam stará dlažba, která se prohýbala a byla ve velmi špatném stavu, takže tam teď dochází k výměně za zámkovou dlažbu. Slibujeme si od toho, že dojde k oživení toho náměstíčka, bude mnohem hezčí a nebude tak zanedbané,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Práce odstartovaly na základě rozhodnutí rady města už koncem září.

“Práce spočívají v odstranění docela hodně zdevastované betonové plochy, kde byly tvárnice v rozměrech 50x50 cm. Plocha bude trošku zúžená o ostrůvek, který bude betonovými obrubníky vydlážděn pro účely keřů z jalovce. Plocha o podloží 25 cm do hloubky bude následně položena novými betonovými dlaždicemi o rozměrech 20x20 cm, tloušťky 80 mm. Stávající betonová zídka, která tam je, bude opravena pouze lokálně. Celá plocha, až bude vydlážděná a po nezbytných opravách různých hydrantů a šachtic, bude zpřístupněna třemi chodníky jednak z oblasti blízkých panelových domů, jednak z restaurace Mexiko a ulice Dr. Vančury,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Nové náměstíčko by mělo začít sloužit lidem nejpozději do poloviny listopadu.
Mletý Standard /koncert ON-LINE

26.05. 20:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 19 600 Kč/měsíc

Detail

Petr Veselý, Vinotéka
Třinec
od 17 000 do 19 000 Kč/měsíc

Detail

PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 15 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků