Extraligový volejbal zamířil do Frýdku-Místku. Podpořte tým Black Volley Beskydy 7. prosince

Do vánoc zbývá extraligovým volejbalistům týmu Black Volley Beskydy sehrát čtyři důležité zápasy. Domácí utkání se hrají v tělocvičně na šesté základní škole. Fanoušci volejbalu se mají na co těšit.

Příznivci volejbalu mají jistě radost. Tuto sezónu mají totiž možnost navštěvovat mužský extraligový volejbal ve Frýdku-Místku. 

“Volejbalový oddíl bude hrát své domácí zápasy v tělocvičně u 6. základní školy. Proběhlo tisková konference, kde jsem se seznámil se složením týmu a kde zazněla vize toho, že by se tým chtěl v první sezóně probojovat do play off. Město, stejně jako i ostatní extraligové oddíly, i mužský volejbalový tým finančně podporuje a já věřím, že místní fanoušci budou potěšeni a poženou domácí tým k dobrým výkonům,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Do Vánoc čekají Black Volley Beskydy čtyři velice důležité zápasy.

“Jsme první rok v extralize mužů. Bohužel jsme extraligovou licenci získali až hodně pozdě, takže byl omezený počet českých hráčů, museli jsme se proto obrátit směrem na východ. V současné době máme devět cizinců, což je asi v extralize rekord. Máme tam Ukrajince, Bělorusy, poslední dva nákupy byly ze Srbska a celou tuhle zahraniční enklávu ukončuje brazilské libero. Z počátku sezóny jsme měli ambice pouze se nějak stabilizovat v té extralize, ale s příchodem nových hráčů se to změnilo a rádi bychom se dostali mezi nejlepších šest týmů v extralize, což nebude vůbec jednoduché,” uvedl trenér týmu Black Volley Beskydy Přemysl Kubala.

Nejbližší domácí zápas sehrají volejbalisté 7. prosince proti Ústí nad Labem, což je jejich přímý konkurent o play off.

“Chtěl bych hrozně rád pozvat všechny fanoušky na nadcházející zápas. Věřím, že jako v předchozích zápasech, opět vytvoří skvělou atmosféru, která panuje na našich zápasech. Máme výborného moderátora, máme dokonce vlastní pivo, takže si myslím, že si všichni přijdou na své. Doufám, že nás diváci dotlačí do vítězných zápasů jako sedmý hráč na hřišti,” dodal Kubala

Utkání v tělocvičně u šesté základní školy začíná v 19:30.
4. Ples pro Frýdek-Místek

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků