Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku se opravují další silnice. Podívejte se, kde všude se bude lépe jezdit

Frýdek-Místek ani teď v listopadu nezahálí a opravuje další cesty a chodníky. Nového povrchu se dočkají hned tři silnice. Práce musí být hotovy, než napadne první sníh.

Technické služby zahájily už koncem října další velkoplošné opravy místních komunikací. V těchto dnech práce běží naplno.

“Ani v listopadu nezahálíme. Tím, že jsou dobré klimatické podmínky, probíhá nyní frézování asfaltových povrchů a zároveň obnova obrusné vrstvy horního krytu. Věřím, že řidiči to ocení, protože to jsou místa, kde byly dlouhodobě díry, které znepříjemňovali situaci jak řidičům, tak i obyvatelům, kteří tam bydlí, protože slyšeli každý průjezd vozidla,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

“Jedná se konkrétně o ulici V. Nezvala, kde teď už finišujeme. Budeme pokračovat na ulici Komenského a pak přijde na řadu točna na ulici Frýdlantská. Jde o odfrézování stávajícího asfaltového povrchu, vyrovnání stávajících kanalizačních vpustí do výše, které potřebujeme, přijde na to postřik a následně pokládka nového asfaltu a zalití spár. Ty práce v rozsahu zhruba 1 a půl milionu korun by měly být ukončeny do 25. listopadu,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Kromě oprav silnic běží také výstavba chybějícího chodníku na ulici Černá cesta.

“Tam je to komplikované v tom smyslu, že musí být provedena přeložka vodovodního řádu. Ta už je víceméně hotová. Chtěl bych upozornit občany, že to teď možná bude budit dojem, že se tam nic neděje, protože vodaři musí provést odběry a udělat analýzu toho, zda je vodovodní potrubí v pořádku. Pak teprve můžeme přistoupit k těm naším pracím, tzn. zhutnění, zabetonování silničních obrubníků a pokládku povrchu ze zámkové dlažby,” popsal Kohut.

Nový chodník by měl být hotový nejpozději v první dekádě prosince.
DOSON AZS s.r.o. - pracoviště Paskov - Celnice, kontaktní osoba pan Bc. Marián Kálna
Paskov
od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 14 600 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků