V pátek se koná Čtvrtý ples pro Frýdek-Místek. Roztančí jej Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague

Příspěvek je určen všem, kteří mají rádi tanec, dobrou hudbu a skvělou zábavu. Město totiž pořádá čtvrtý Ples pro Frýdek-Místek. A stejně jako loni i letos je na co se těšit.

Národní dům v Místku bude hostit v pořadí již čtvrtý Ples pro Frýdek-Místek. Ten tradičně pořádá město pod taktovkou své společnosti KulturaFM. Pokud tedy nemáte program na páteční večer, vezměte svou drahou polovičku i své známé a přijďte se pobavit.

“Letos máme pro návštěvníky připraveno mnoho novinek. Chceme plesu dát nový modernější háv. Pod taktovkou velmi kvalitního frontmana, pana Soviče, si přijďte určitě zatancovat. Máme připraveno občerstvení, víno, sýry, kvalitní venkovní grilování, pečení brambor s raclettem a pancettou, zimní kyselici, dortíkový bar, míchané drinky, budeme tam mít fotokoutek, představení latinskoamerických tanců a další,” popsal ředitel KulturyFM Rostislav Hekera. 

Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague, kteří roztancovávají plné parkety i v pražské Lucerně, se do sálu Národního domu vrátí už potřetí, aby lidem znovu ukázali to nejlepší, co dovedou a zopakovali tak svůj úspěch z loňského roku.

“Frontman Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague svým vystoupením dává punc jedinečnosti i tím, že reaguje na aktuální hudební témata, povyšuje tak společenské akce ještě o stupínek výš. Představil se v prostorách pražského Vinohradského divadla s nejslavnějšími československými hity. Program byl volným pokračováním projektu Pocta českému swingu z roku 2018, tudíž i příznivci českého swingu si přijdou určitě na své. Tanečním večer uvedeme vstupem tanečních uskupeních na standardní a také latinskoamerické tance, ozvláštníme vystoupení také místním mažoretickým klubem Clariss, který dokonce dostál stupně nejvyššího, a to mistra světa ve své kategorii,” uvedl Hekera.

Hosté se mohou kromě výtečné zábavy, skvělé hudby a dobrého jídla a pití těšit také na bohatou tombolu. Začátek plesu je ve dvacet hodin. 
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

V síti / projekce filmu a diskuze s protagonistkou Terezou Těžkou

09.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Pactra International (Czech) s.r.o. - Hnojník
Hnojník
od 15 500 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Motor Lučina spol. s r.o. - pracoviště Jamnická, Staré Město
Staré Město
od 26 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků