Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve F-M přibudou nové lavičky a stojany na kola. Technické služby je teď vyrábí

Ve městě letos opět přibudou nové lavičky. V těchto zimních dnech na nich v dílnách pracují zaměstnanci technických služeb. Spolu s nimi vyrábí i nové stojany pro jízdní kola, které budou sloužit pro službu bikesharingu.

V dílnách technických služeb panuje během těchto dnů čilý ruch. Zaměstnanci zde pracují na nových prvcích městského mobiliáře.

“Technické služby jako městská firma se stará i o městský mobiliář. My jsme jim už v minulých letech předali do správy lavičky, které samy vyrábějí a na tuto činnost se soustředí právě v zimních měsících. Vyrábějí tedy lavičky, které pak budou instalovány do veřejného prostoru,” uvedl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Během zimy vyrobí zaměstnanci technických služeb téměř 160 nových laviček.

“Jedná se o lavičky, které jsme si vyvinuli sami v těchto prostorách naším zaměstnance. Budou opět osazeny nápisy, které se budou vztahovat k dané oblasti,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Nové lavičky pak budou technické služby postupně po městě instalovat během jarních měsíců.

“První část laviček bude instalována v průběhu března v nějakých menších částech ulici Dvořákova, J. Pešiny, Václava Skupy s tím, že to hlavní bude provedeno v Sadech B. Smetany během dubna a května, kdy ve čtyřech etapách budeme instalovat ať už nové, nebo stávajících sto kusů laviček. Poslední část během května a první poloviny června proběhna výměna laviček v počtu 30 kusů v parku Janáčkově něco málo na sídlišti ČSA a Janáčkově,” dodal Kohut.

Vedle výroby laviček budou technické služby dělat také 35 nových stojanů na jízdní kola, která budou letos opět po městě jezdit v rámci služby sdílených jízdních kol.
STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků