Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby Frýdku-Místku investují. Do techniky i zázemí půjde letos cca 14 milionů

Technické služby Frýdku-Místku každoročně investují do svého zázemí i techniky. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města.

Od roku 2010 investovaly Technické služby do infrastruktury svého areálu případně do vozového parku 126,5 milionu korun. Největší objem finančních zdrojů byl vyčleněn v letech 2017 až 2019, což činilo bezmála 54 milionů korun. Už v říjnu loňského roku schválilo představenstvo společnosti plán investic na rok 2020. 

“Pro tento rok počítáme s investicemi v rozsahu 14 milionů korun. Podstatná část půjde do obnovy vozového případně strojního parku. Zmíním užitková vozidla pro zásobování, pro provoz Technická správa, nějaký vysokozdvižný vozík, pro provoz Komunikace je vyčleněno nějakých 6,5 milionů korun, tam je smykem řízený nakládač, univerzální nosič nářadí pro účely zimní údržby se sklápěcí nástavbou, případně malý strojní samosběrný vůz,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Součástí investic na tento rok je také pořízení dvou nových pohřebních vozidel.

“Jedno bylo už v roce 2019 soutěženo, dodáno bylo teď počátkem roku a nyní je připraveno k realizaci vestavby. Druhý pohřební vůz se teď soutěží. Předpokládáme, že oba budou dodány v horizontu několika měsíců. Docela velká záležitost nás čeká na přelomu května a června, kdy budeme přecházet na nový informační systém, což bude spojeno s rozsáhlým školním veškerého našeho personálu a i s tím přechodem budou asi určité problémy, jak to bývá zvykem,” řekl Kohut.

Společnost počítá také s rozšířením městské optické sítě, kamerového systému a pořídila už i software na evidenci optické sítě.
Farana Piano Duo/ Komorní koncerty​

14.04. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Transky, body, vteřiny / představení Divadla P. Bezruče Ostrava

15.04. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Šakalí léta / muzikál

22.04. 18:30
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Stavebniny Nováková, s.r.o. - pracoviště
Vyšní Lhoty
od 120 Kč/hod.

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků