Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

K dezinfekci na ruce v automatech ve F-M nově přibyly i antibakteriální gely

Zhruba týden fungují ve Frýdku-Místku automaty na dezinfekci na ruce, kterou město zajistilo pro své občany. Teď k tomuto přípravku přibyl ještě antibakteriální gel na ruce. I ten lidé najdou v pěti automatech na území města.

Frýdeckomístečtí obyvatelé si mohou nově pořídit antibakteriální gel na ruce. Stejně dezinfekční roztok Anti-Covid jej naleznou v automatu v hale Polárka i v automatech u základních škol.

„Podařilo se navázat spolupráci s novým dodavatelem, a tak je nyní možné v automatech s dezinfekcí koupit také čistící gel na ruce s antibakteriální složkou a vitamínem E. Balení gelu má obsah 80 ml a prodává se za 55 korun. Nálepka má modrou barvu. Městské společnosti také pracovaly na možnostech snížení dosavadní ceny dezinfekce na ruce ANTI-COVID. Frýdecké skládce se podařilo levněji pořídit suroviny, zajistit levnější plničku a optimalizovat výrobu, takže se cena tekuté dezinfekce snížila, a 90 ml je teď za 45 korun. Nálepka na balení dezinfekce má bílou barvu,“ upřesnil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Prodej dezinfekce na ruce ANTI-COVID z automatů začal 2. dubna. Správu a doplňování automatů má ve své kompetenci společnost Sportplex.

 „Dezinfekce na ruce se k dnešnímu dni prodalo na 1 500 kusů. Nejvytíženějším automatem je v tomto směru ten v hale Polárka, který se doplňuje dvakrát častěji než ostatní automaty u škol,“ řekl Jan Damek, jednatel společnosti Sportplex.

V návaznosti na dodávkách obou přípravků Sportplex automaty průběžně doplňuje.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků