Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Magistrát Frýdku-Místku je opět otevřeny veřejnosti, platí ale bezpečnostní opatření

Občané Frýdku-Místku mohou opět osobně navštívit magistrát. Od pondělí 20. dubna jsou všechny agendy opět v provozu. Při návštěvě ale platí bezpečnostní opatření.

Magistrát ve Frýdku-Místku je opět přístupný veřejnosti. Přesto však z důvodu platných zvýšených hygienických a bezpečnostních opatření je vstup do budov magistrátu regulovaný tak, aby nedocházelo k shlukování a byly dodržovány dvoumetrové rozestupy.

“Pro občany i nadále platí povinnost chránit si nos a ústa rouškou, šátkem nebo respirátorem a při vstupu do budovy si ošetřit ruce dezinfekcí, která je tady dispozici. Vstup do budovy magistrátu na ulici Politických obětí v Místku, kde se řeší občanské průkazy, pasy, řidičáky, registr vozidel a kde je také pokladna, je možný pouze zadním vchodem, ze strany od parkoviště,“ řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Přestože je úřad opět v provozu, občané by měli zvážit, zda je nutné jej osobně navštívit. Stále mohou většinu záležitostí vyřídit telefonicky nebo elektronicky. Pokud se však přece jen rozhodnou pro osobní návštěvu, je dobré, aby předem telefonicky kontaktovali daný odbor a dohodli si schůzku. 

“Dále bych chtěl upozornit, že pro agendy občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a evidenci vozidel je opět spuštěn rezervační systém. Také pokladny jsou v provozu jak na magistrátu ve Frýdku na ulici Radniční 1148, tak v budově magistrátu na ulici Politických obětí v Místku,” dodal primátor.

Podrobnější informace včetně úředních hodin občané najdou na webu města nebo na stránkách naší televize.

Nahlásit chybu
Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail