Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku otevřeli dětská hřiště, v provozu je i hřiště na Olešné

Ve Frýdku-Místku otevřeli dětská hřiště. Opět přístupné jsou i skluzavky na Olešné. I na hřištích platí, že si musí návštěvníci krýt obličej rouškou, dodržovat odstup a dbát zvýšené hygieny rukou.

V návaznosti na uvolňování mimořádných karanténních opatření v souvislosti s koronavirem Frýdek-Místek opět otevřel dětská hřiště, a to včetně oblíbeného hřiště na Olešné. 

“Ve správě města je celkem 36 dětských certifikovaných hřišť, která nyní mohou děti opět navštěvovat. I nadále je ale nutné dodržovat stávající vládní nařízení pro pohyb na veřejnosti. Při návštěvě hřiště tedy stále platí povinnost chránit si nos a ústa rouškou nebo šátkem a dodržovat od sebe dostatečný odstup,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Hřiště se budou opět řídit běžným návštěvnickým řádem včetně otevírací doby. Herní prvky budou zaměstnanci Technických služeb dezinfikovat.

“Na hřištích proběhla dezinfekce všech prvků. Od pondělí 27. dubna jsou hřiště zamykána, bude probíhat standardní režim, jak byli občané zvyklí v letech předcházejících, tzn. ráno se budou odemykat, večer zamykat. Bude probíhat běžná kontrola technického stavu a nad rámec jednou za týden proběhne dezinfekční postřik,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Hygienici doporučují, aby děti i rodiče i nadále dbali na zvýšenou hygienu rukou a i na hřišti používali rukavice a dezinfekční přípravky na ruce. 

Nahlásit chybu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail