Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jesle Frýdek-Místek zahájily provoz, od 25. května začíná zápis nových dětí

Ve Frýdku-Místku opět otevřely jesle. Do péče vychovatelek se vrátilo více jak třicet dětí. Jesle teď navíc chystají zápisy. Začínají 25. května.

Díky příznivému epidemiologickému vývoji v České republice se věci začínají pomalu vracet k normálu. Ve Frýdku-Místku v pondělí 11. května otevřely mateřské školy a spolu s nimi se děti vrátily také do místních jeslí.

“Tím, že se Jesle otevřely, tak jsme umožnili rodičům opět návrat do práce. Na základě podkladů od paní ředitelky projevily zájem o znovuobnovení této službu rodiče od více než 30 dětí. Podmínky pro zahájení provozu jeslí byly připraveny, včetně stravovacího provozu. Jesle fungují za dodržování přísných hygienických podmínek. Samozřejmostí je, že nejsou přijímány děti s příznaky infekčního onemocnění,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Marcel Sikora.  

V květnu se v jeslích chystá zápis nových dětí.

“Zápis dětí do jeslí bude zahájen 25. května. Kritéria pro přijímání dětí jsou pořád stejná a týkají se věku dětí. Přijímají se děti od jednoho roku, a to pouze s povinným očkováním. Děti před nástupem na danou službu adaptují spolu s rodiči během adaptačního týdnu, tzn. zvykají si na prostředí a kolektiv v jeslích,” uvedla ředitelka Jeslí Frýdek-Místek Dagmar Zemanová.  

Jesle mají kapacitu 54 míst. Rodiče si mohou vybrat ze dvou služeb, které poskytují. Jedná se o stálou pravidelnou docházku pro děti do 3 let a službu 92 hodin v kalendářním měsíci pro děti mladší dvou let. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyHyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 26 000 do 33 000 Kč/měsíc

Detail

LM stavby Sochorek s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 25 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

STEP Trans s.r.o. - pracoviště Krmelín, KONTAKTNÍ OSOBA Štěpán Pavel, tel.: 722 946 943, e-mail: doprava@steptrans.eu
Krmelín
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail