Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jesle Frýdek-Místek zahájily provoz, od 25. května začíná zápis nových dětí

Ve Frýdku-Místku opět otevřely jesle. Do péče vychovatelek se vrátilo více jak třicet dětí. Jesle teď navíc chystají zápisy. Začínají 25. května.

Díky příznivému epidemiologickému vývoji v České republice se věci začínají pomalu vracet k normálu. Ve Frýdku-Místku v pondělí 11. května otevřely mateřské školy a spolu s nimi se děti vrátily také do místních jeslí.

“Tím, že se Jesle otevřely, tak jsme umožnili rodičům opět návrat do práce. Na základě podkladů od paní ředitelky projevily zájem o znovuobnovení této službu rodiče od více než 30 dětí. Podmínky pro zahájení provozu jeslí byly připraveny, včetně stravovacího provozu. Jesle fungují za dodržování přísných hygienických podmínek. Samozřejmostí je, že nejsou přijímány děti s příznaky infekčního onemocnění,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Marcel Sikora.  

V květnu se v jeslích chystá zápis nových dětí.

“Zápis dětí do jeslí bude zahájen 25. května. Kritéria pro přijímání dětí jsou pořád stejná a týkají se věku dětí. Přijímají se děti od jednoho roku, a to pouze s povinným očkováním. Děti před nástupem na danou službu adaptují spolu s rodiči během adaptačního týdnu, tzn. zvykají si na prostředí a kolektiv v jeslích,” uvedla ředitelka Jeslí Frýdek-Místek Dagmar Zemanová.  

Jesle mají kapacitu 54 míst. Rodiče si mohou vybrat ze dvou služeb, které poskytují. Jedná se o stálou pravidelnou docházku pro děti do 3 let a službu 92 hodin v kalendářním měsíci pro děti mladší dvou let. 
Plyš / koncert + on-line koncert

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

The Yellow Socks / koncert + on-line koncert

09.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dead Hornet/Fell on Mad Days / koncert + on-line koncert

13.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 17 200 do 17 300 Kč/měsíc

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků