Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aquapark Olešná posílil v areálu automaty s dezinfekcí

Dezinfekce na ruce i antibakteriální gel. To jsou prostředky, které nabízí město občanům prostřednictvím automatů. Stále jich je 5, dva byly ale v současnosti přemístěny do areálu Aquaparku Olešná.

Dezinfekce nejen rukou je pořád na místě. Zvláště, když hygienici drží na Karvinsku a Frýdecko-Místecku mimořádná opatření. Město už v minulosti zajistilo pro občany možnost zakoupit si dezinfekci přímo v automatech, které jsou stále k dispozici.

Anketa: 1) "Nepoužila jsem tady, ale mám ty dezinfekční ubrousky, ty jednorázové." 2.) "Určitě je to dobrá věc pro lidi, takže si myslím, že je dobré, že něco takového je ve městě." 3.) "Určitě tu dezinfekci to zvýší a bezpečnost před těmi viry."

Společnost Sportplex, která se o automaty na dezinfekce stará rozhodla o přesunu dvou automatů z 11. a ze 7. Základní školy do areálu Aquaparku Olešná.

Jan Damek, jednatel Sportplex F-M: "Z té 11. ZŠ jsme jeden přemístili na veřejné WC na Olešné a z té 7. ZŠ jsme přemístili automat přímo do letního aquaparku."

Do rekreační oblasti míří v létě mnohem více lidí a dezinfekce jim tak bude blíž.

Jan Damek, jednatel Sportplex F-M: "Tady na Olešné, kde se pohybuje o víkendu 5 až 10 tisíc lidí, je určitě vhodný a druhý na aquaparku, kde se rovněž pohybuje spousta lidí, tak aby to měli po ruce."

90 ml dezinfekce ANTI-COVID vyjde na 45 korun, 80 ml antibakteriálního gelu s vitamínem E stojí 55 korun.

Jan Damek, jednatel Sportplex F-M: "Z preventivních důvodů možného rizika šíření nákazy jsme se rozhodli, že nadále budou pokračovat automaty v platbě pouze kartou a je to naprosto jednoduché. Myslím si, že to zvládne každý."

S dezinfekcí mají lidé ve městě všeobecně pozitivní zkušenosti.

Anketa: 1.) "Používám dezinfekci formou gelu, je to maličké a dobré do kabelky, takže to nezabere moc místa." 2.) "Mě to třeba vyhovuje i v obchodech, hned při vstupu si člověk může dezinfikovat ruce." 3.) "Pokud tady virus je mezi námi, tak určitě, dezinfekce je nutná."

Z pěti automatů zůstaly dva na 5. a 8. Základní škole a jeden ve středu města na hale Polárka.
Jak se Lotynka napravila / ZRUŠENO!!!

25.10. 15:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků