Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Útok nožem na tržnici ve Frýdku-Místku, pobodaný na místě zemřel

Hrůzná událost otřásla v pondělí večer Frýdkem-Místkem. Na tržnici u Antonínova náměstí někdo zřejmě pobodal muže, který zraněním na místě podlehl. Policie pátrá po 52letém muži.

Zásahová jednotka, kriminalisté, desítky policistů, psovod i záchranáři. Tak to vypadalo v pondělí večer na tržnici ve Frýdku-Místku. Podle svědků tam došlo k vraždě.

svědkyně: "Pobodaný muž, šli jsme kolem když pána oživovali, ale bohužel zemřel."
svědek: "Je tam tak 25 policistů a psovod, asi ho nechytili."

Policie následně potvrdila prověřování závažné události, konkrétní ale z taktických důvodů nebyla. Zda je pachatel zadržen nebo stále na útěku tak zatím nebylo potvrzeno.

Pavla Jiroušková, mluvčí Moravskoslezské policie: "V současné chvíli prověřujeme veškeré okolnosti násilného trestného činu, probíhají úkony trestního řízení a v tuto chvíli nelze sdělit žádné bližší informace."

Podle dalších svědků křižovali policisté ulice města a prohledávali také popelnice, pravděpodobně hledali vražednou zbraň. Televizi Polar kontaktoval jeden ze svědků, který potvrdil, že vraha policie stále hledá. Má jít o bezdomovce, který už v minulosti ohrožoval své okolí.

svědek: "Vrah načerno přespával na ubytovně Permon, odkud jsme ho už několikrát vyhazovali. Hledala ho tady policie. V minulosti na mě už dvakrát vytáhl nůž. Když jsem zavolal městskou policii a on přímo před ní vyhrožoval, že mě bodne, tak to skončilo pouze přestupkem. Kdyby tenkrát zakročili, nemuselo se to dnes stát."

Jeden ze svědků dokonce natočil samotný útok na mobilní telefon. Vzápětí předal video policii, která tak dostala přesný popis pachatele a okamžitě se spustila rozsáhlá pátrací akce.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy