Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vrah z Frýdku-Místku je dopaden. Podle policie změnil svůj vzhled, ale nekladl žádný odpor

Rozsáhlá pátrací akce probíhala od pondělního večera na území Moravskoslezského kraje. Policisté hledali 52letého bezdomovce původem ze Slovenska, který měl ve Frýdku-Místku zřejmě pobodat 39letého muže a připravit ho tím o život.

Stáhnout video
Pavla Jiroušková, mluvčí Moravskoslezské policie: "Policisté dnes v Ostravě vypátrali a zadrželi hledaného 52letého muže podezřelého z vraždy ve Frýdku-Místku. Podle krajské policejní mluvčí Pavly Jirouškové muž změnil mírně svůj vzhled a nekladl žádný odpor. Nyní budou probíhat procesní úkony."

Otřesný útok se odehrál v pondělí v 17:15 u tržnice na ulici Pivovarská v centru Frýdku-Místku.

Pavla Jiroušková, mluvčí Moravskoslezské policie: "Hledaný muž měl zaútočit na poškozeného 39letého muže a způsobit mu zranění, kterým i přes pomoc svědků, zdravotníků na místě podlehl. Útočník z místa události utekl."

V akci byly desítky policistů, kteří prohledávali celé město. Podle svědků se ale mohl dostat pachatel ještě v pondělí večer do Ostravy.

svědek: "Kriminalisté ještě v noci obcházeli taxikáře na Stodolní ulici a ukazovali nám jeho fotku. Kdybychom ho náhodou někde viděli."

52letý Josef Popuša původem ze Slovenska je podezřelý ze zvlášť závažného zločinu vraždy a podle policie byl nebezpečný a ozbrojený.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy