Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Taneční studio Dancepoint Frýdek-Místek otevírá nové kurzy pro děti i dospělé

Fitness balet pro ženy v čele se slavným tanečníkem, gymnastika pro dospělé, ale hlavně spousty tanečních kurzů pro děti. Taneční studio Dancepoint Frýdek-Místek zahajuje letos už patnáctou sezónu a má za sebou i týden otevřených dveří, kde si mohli zájemci zcela zdarma vyzkoušet první lekce.

Jsou ještě malé, ale už mají obrovskou chuť a touhu tancovat. První hodinou Taneční průpravy mini odstartovalo odpoledne v tanečním studiu Dancepoint.

Anketa Děti: 1.) "Strašně mě to tady baví a přišla jsem se naučit tancovat." 2.) "Já tady mám svoji sestřičku, tak se dívám na ni."
Petra Thérová, taneční lektorka: "Pro děti máme připravené různé tanečky, pohybové choreografie na různé styly, gymnastické nějaké prvky, protahování a různé hry třeba s pomůckami a podobně."
Anketa Rodiče: 1.) "Dcera se chtěla začít učit tancovat, tak jsme si vyhledali na stránkách Dancepoint a přišli jsme to tu vyzkoušet." 2.) "Určitě mě přivedlo to, že hlavně aby měl nějaký kroužek, aby se nějakým způsobem zdokonaloval, aby nebyl jenom prostě doma, takže určitě tohle je pro mě důležité a uvidíme, kam to půjde dál."

Miluj a tancuj, to je dlouhodobé motto tanečního studia Dancepoint, které letos zahájilo už patnáctou sezónu. Proto si kromě stálých kurzů připravili i několik novinek.

Markéta Bilasová, ředitelka tanečního studia Dancepoint: "V tomto roce, protože nám stárnou i ti tanečníci a chtěli jsme potěšit maminky, tak jsme spoustu kurzů připravili i pro dospělé, že máme nově takovou novinku i světovou, což je fitness balet pro ženy. Bude to učit výborný tanečník z Talentmanie Patrik Ulman, pak máme gymnastiku pro dospělé, street dance pro dospělé."
Klára Žídková, taneční lektorka: "Naleznete u nás kurzy mini, které jsou od čtyř do sedmi let, naleznete u nás hobby kurzy street dance, latinskoamerických tanců nebo gymnastiky a naleznete u nás také kurzy soutěžní, které nabízíme ve stylech disco dance a street dance."
Markéta Bilasová, ředitelka tanečního studia Dancepoint: "Stálice našich kurzů jsou street dance a disco dance. Pro ty máme i jak amatérské složky, tak i soutěžní složky, děti i jezdí potom na soutěže, mají víkendové soustředění a tomu tanci se i více věnují, mají už kostýmy a je to pro ně takové i s nějakým výsledkem zajímavější."

Dancepoint se pravidelně účastní mnoha soutěží včetně jediného českého tančního žebříčku Czech dance organizations, taneční skupiny roku a řady pohárů.

Klára Žídková, taneční lektorka: "Během roku se účastníme také různých městských akcí, kde jak vystupujeme, tak vyučujeme i různé taneční workshopy a máme v plánu v následujícím roce pořádat také první frýdecko-místeckou taneční soutěž v hale Polárka."
Markéta Bilasová, ředitelka tanečního studia Dancepoint: "My fungujeme vlastně jako klasická škola, ale jako taneční škola v odpoledních hodinách, takže začínáme tady nějak kolem druhé hodiny a končíme až někdy v osm večer a začíná to tím, že začne úplně teď právě jak jsou ti nejmenší, až po dospělé, kteří mají tréninky večer."

Město pravidelně přispívá na chod studia částkou 100 tisíc korun ročně.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyVITALITY CZ, s.r.o. - Bystřice
Bystřice
od 8 100 Kč/měsíc

Detail

Armáda spásy v České republice, z.s. - pracoviště Armáda spásy v ČR, Prevence bezdomovectví Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 29 200 Kč/měsíc

Detail

TOZOS spol. s r.o. - pracoviště Dolní Tošanovice (areál výkrmny prasat a kuřat)
Dolní Tošanovice
od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail