Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V pátek se uzavírá hlavní tah z Frýdku-Místku na Příbor, kvůli stavbě mostu obchvatu. Od pondělí projedou jen auta do výšky 4,2 m

Řidiči projíždějící Frýdkem-Místkem by se měli o připravit na pořádné dopravní komplikace. Do konce víkendu bude zcela uzavřen hlavní tah na Příbor, tedy Příborská ulice. Stavbaři totiž potřebují pokročit ve výstavbě mostu, který je součástí budovaného obchvatu. Omezení se dotkne i autobusových linek.

Kompletní uzavírka ulice Příborská od pátečních 18 hodin potrvá až do nedělní 24 hodiny. Je nutná z důvodů výstavby podpěrné konstrukce a bednění nosné konstrukce mostu.

Jan Rýdl, mluvčí ŘSD: "V podpěrné konstrukci bednění na ulici Příborské bude v té době postaven průjezdný profil o šířce 7 metrů s výškou 4,2 metry."
Karel Deutscher, náměstek primátora Frýdku-Místku: "Dneska si tady nemůže nikdo dovolit pracovat za provozu, protože nikdo nechce připustit další Studénku. Je třeba aby měla jednak bezpečnost ta stavba a tak= měli bezpečnost právě i ti řidiči."
Eva Michalíková, mluvčí Policie ČR MSK: "Policisté budou na inkriminovaných místech koordinovat dopravu a směřovat řidiče po objízdných trasách. Proto žádáme řidiče, aby respektovali pokyny policistů řídících provoz a dále, aby respektovali přechodnou úpravu provozu dopravního značení."

Ze směru od Příboru budou auta přijíždějící po ulici Příborské sjíždět v tomto místě a dále budou pokračovat směrem na ulici Kvapilova.

Karel Deutscher, náměstek primátora Frýdku-Místku: "Ta situace bude velice špatná, já si myslím, že tady budou hodinové kolony. Nejlepší by bylo, kdyby nám po těch objízdných trasách ty kamiony nemusely vůbec jezdit a zvolily raději úplně jinou trasu."

Řidiči přijíždějící po dálnici od Ostravy budou směřování přímo na ulici 17. listopadu, směr z Českého Těšína pak na Beskydskou a Kvapilovu.

Nikola Birklenová, mluvčí Moravskoslezského kraje: "Autobusové linky mezi Příborem a Frýdkem-Místek budou odkloněny na objízdnou trasu. Po dobu uzavírky bude zastávka Příborská přemístěna na zastávku Anenská. Autobusové zastávky Pod Štandlem a Albert budou bez náhrady zrušeny."

Od pondělí se ulice Příborská otevře pouze pro auta do výšky 4,2 metru, ty větší budou dál až do 20. listopadu jezdit objížďkou. Druhá kompletní uzavírka bude kvůli demontáži bednění ve stejné časy od pátku 20. do konce neděle 22. listopadu.
Green Gas DPB, a.s. - pracoviště Paskov
Paskov
od 23 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Engelmann Czech s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 20 160 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Česká ochranná společnost a.s. - pracoviště Důl Paskov, Staříč
Frýdek-Místek
od 16 800 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků