Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

I přes desetiletý zákaz řízení seděl muž za volantem kradeného auta na kradených značkách

Minulý týden zastavila policejní hlídka ve Frýdku-Místku Volkswagen Tuareg a následně se nestačila divit. Za volantem seděl 29letý muž, který měl zákaz řízení na 10 let. Auto bylo kradené a navíc na kradených registračních značkách. Policistům pak tvrdil, že mu vůz půjčil známý.

Šedý Volkswagen Tuareg zastavila policejní hlídka ve večerních hodinách na ulici 17. listopadu ve Frýdku-Místku. 29letého řidiče policisté vyzvali k předložení všech dokladů, on jim ale dal pouze občanský průkaz.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Na základě lustrace hlídka zjistila, že se jedná o muže, který má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel od roku 2011 s koncem platnosti zákazu řízení až do příštího roku."

To ale nebylo všechno, policisté vzápětí také zjistili, že auto je několik dní kradené. Kriminálka z Nového Jičína ho hledala od 30. října.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Navíc registrační značky, které byly v době kontroly na vozidle připevněny, pocházely z jiného vozidla a taktéž byly vedeny jako odcizené."

Muž poté policistům řekl, že auto má půjčené od známého a o tom, že by bylo kradené nemá vůbec žádné tušení.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Policisté nyní zjišťují skutečnosti, zda se tvrzení podezřelého muže zakládá na pravdě. Vyhodnocují nejen zajištěné stopy, ale také prověřují veškeré informace, které v průběhu prověřování uvedeného skutku získali."STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků