Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku vznikne příští rok nový lesopark a možná i unikátní autobusová zastávka

Majitel firmy na výrobu dortů má ve Frýdku-Místku v plánu několik projektů, kterými by chtěl potěšit veřejnost. U svého podniku chce vybudovat veřejný odpočinkový lesopark a také by rád instaloval ve městě autobusovou zastávku s medovými motivy. Jednal o tom s vedením města.

Návštěva vedení města u pana Avetysiana se netýkala jenom vážných témat o rozvoji jeho společnosti nebo problémů, které hotrápí. S novým návštěvnickým centrem, chtěl městu představit ještě několik dalších projektů, které by mohly potěšit i samotné obyvatele a návštěvníky Frýdku-Místku.

Michal Pobucký, primátor Frýdku-Místku: "Zároveň jsme prodiskutovali další témata. Tím prvním je vznik lesoparku, které chce Marlenka vybudovat tady za svým závodem, další věc je vznik nové autobusové zastávky, která bude v designu Marlenky."
Gevorg Avetisyan, majitel Marlenky: "Já tady chtěl i seznámit naše vedení s tím, že my příští rok jestli stihneme, otvíráme náš lesopark, takový krásný, zajímavý pohádkový park, s jezírky, rybkami, labutěmi, budou tam i dřevěné sochy, aby veřejnost nebo i naši hosté se tam prošli a strávili pěkný čas."

Druhý z plánů se týká právě vybudování unikátní autobusové zastávky v centru města.

Gevorg Avetisyan, majitel Marlenky: "Chceme překvapit naše občany, chceme takovou krásnou komfortní zastávku v centru Místku, designový projekt už máme, fakt to je zajímavé, stylové, to bude takový klenot, i v noci bude hezky svítit stylově jako medový plást, všechno komplet i posezení, židličky, co tam lidé budou čekat na autobus, tak takový zajímavý, komfortní, tak aby se to našim občanům líbilo."
Karel Deutscher, náměstek primátora Frýdku-Místku: "My se teď rámcově bavíme o 8. pěším pluku a uvidíme, zda se domluvíme a firma Marlenka chce opravdu udělat zastávku ve tvaru plástve, opravdu velice krásnou zastávku, takovou prestižní záležitost, jako už mají i jiné velké firmy v rámci republiky, takže nám se ten koncept líbí a teď hledáme cestu, jak ho případně zrealizovat."

Setkání s majitelem jedné z významných firem ve městě, tak bylo pro vedení magistrátu velmi přínosné a všichni jsou už teď zvědaví, jestli se projekty podaří dotáhnout do zdárného konce a jak se budou líbit veřejnosti.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyJiří Vejmelka - LESK - pracoviště Raškovice, KONTAKTNÍ OSOBA Koželuhová Jana, tel.: 558 621 614, 731 622 479, e-mail: lesk@vejmelka.cz
Raškovice
od 97 Kč/hod.

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště Dobrá, Penny Market
Dobrá
od 12 600 Kč/měsíc

Detail