Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči vytahovali ve Frýdku-Místku Octavii z potoka, ve Staříči mezitím hasili kolový nakladač

Pět hasičských jednotek vyjelo ve středu odpoledne k požáru kolového nakladače ve Staříči. Nikomu se nic nestalo, ale škoda byla odhadnuta na 900 tisíc korun. Chvíli po výjezdu pak dostali hasiči informaci o nehodě Škody Octavie, která skončila ve Frýdku-Místku v potoce, do akce tak musel i vyprošťovací speciál Bison z Ostravy. Řidič vyvázl bez zranění.

Ve středu ve 13. hodin dostali hasiči informaci o požáru kolového nakladače ve Staříči. Na místo vyrazilo pět hasičských jednotek. 

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Plameny se podařilo zaměstnancům podniku, v jehož areálu stroj pracoval, zvládnout ručními hasicími přístroji a vodou z místního hydrantu ještě před jejich příjezdem. Hasiči nakladač zkontrolovali termokamerou a po rozebrání části stroje uhasili skrytá ohniska a provedli ochlazení. Zároveň jímali hydraulický olej, který unikal propálenou hadicí."

Nikomu se naštěstí nic nestalo. Vyšetřovatel pak předběžně odhadl škodu na 900 tisíc korun. Proč začal stroj hořet, se vyšetřuje. Jen deset minut po třinácté hodině pak dostalo operační středisko zprávu o nehodě Škody Octavia, která skončila v potoce ve Frýdku-Místku.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Hasiči po příjezdu k nehodě průzkumem zjistili, že řidič vyvázl bez zranění a nedochází k úniku provozních kapalin. Vzhledem k poloze automobilu si velitel zásahu vyžádal na místo vyprošťovací speciál Mercedes Actros Bison ze stanice HZS MSK Ostrava-Zábřeh.

Po jeho příjezdu byl osobní automobil uvázán na silný hydraulický nakládací jeřáb Bisonu a vyproštěn zpět na komunikaci.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyBohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

STEP Trans s.r.o. - pracoviště Krmelín, KONTAKTNÍ OSOBA Štěpán Pavel, tel.: 722 946 943, e-mail: doprava@steptrans.eu
Krmelín
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

MINISTERSTVO VNITRA - Ředitelství služby cizinecké policie
Frýdek-Místek
od 25 720 Kč/měsíc

Detail