Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek představuje po prázdninách řadu zajímavých suvenýrů

Trička odkazující na různé části města. Ponožky s logem nebo také nádherné modrobílé hrníčky. To je jen malý výčet různých předmětů a suvenýrů, které propagují Frýdek-Místek. Vybrat si je můžete v turistických informačních centrech nebo se dají pořídit dokonce i přes internet.

Máte doma nějaký zajímavý suvenýr z Frýdku-Místku? Možná můžete rozšířit sbírku o nějaký nový předmět. Turistické informační centrum v propagaci města rozhodně nelení a v průběhu prázdnin doplnilo skladové zásoby zboží a připravilo si nejen pro turisty, ale také pro místní obyvatele spousty novinek v podobě dalších suvenýrů s různými motivy města.

Lucie Talavašková, mluvčí TIC Frýdek-Místek: "Většina z nich nese prvky grafického manuálu, který je s městem spjat již několik let. Horkou novinkou jsou unisexová trička, která jsou mezi zákazníky velmi oblíbená. Nově na nich najdou spojení buď s místními částmi města, jako například Riviéra, Olešná nebo se zkratkou FM. Trička mohou doplnit také ponožkami Frýdek-Místek, které jsou velmi žádaným zbožím."

U triček můžete vybírat z šesti různých druhů, ze dvou barev a z velikostí od S až po XL.

Lucie Talavašková, mluvčí TIC Frýdek-Místek: "Dalším artiklem, který se hodí třeba do letního kina, na fesťáky a další venkovní akce, je podsedák. A kdo si chce vychutnat svou ranní kávu nebo čaj, tak se k nám může stavit pro hrnek v typických modrobílých barvách. Nově přibyly také magnetky resortu Olešná i pohlednice, takže je určitě z čeho vybírat. Suvenýry je možné zakoupit na pobočkách Turistického informačního centra ve Frýdku a v Místku nebo je možné si je vybrat na našem webu ticfm.cz a nechat si zaslat zboží domů."

S některými nadšenci suvenýry dokonce cestují po světě. Jejich fotky pak sdílejí na sociálních sítích s hashtagem #visitfm. Například hrníček tak zavítal do Pardubic, podsedák do Šternberku a trička se dostaly dokonce až do dalekého Norska.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyKrajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje - pracoviště RZ Cyrilka
Čeladná
od 17 300 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

Lesní mateřská škola Malina z. s. - Komorní Lhotka
Komorní Lhotka
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail